Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglehetősen jó húsban lévő...

Meglehetősen jó húsban lévő és már a terhesség 2. felében lévő, tehát nagypocakos kismamák, hogyan borotválkoztok a legintimebb testrészeteken?

Figyelt kérdés
Én nem férek rendesen hozzá, de utálom, hogy nincs leborotválva rendesen. Hogy csináljátok?
2011. nov. 22. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kádban csinálom magamnak, tükörrel. Általában leülök a kád szélére, megcsinálom, ahogy érzem, aztán megnézem tükörrel, hogy hol maradt ott, vagy végig is szoktam simítani, és ami maradt, azt leszedem érzéssel, majd megint tükör kontroll. Ez addig megy így amíg nem vagyok elégedett az eredménnyel! Kicsit így időigényes, de nekem ez tutira bevált, nem szokott maradni semmi! :)
2011. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy mindig sikerült egyedül leborotválnom, még szülés előtt is, pedig jó nagy hasam volt.
2011. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet te nem voltál olyan "dagadt" mint én!

Én még pocak előtt is alig láttam magam :D:D:D

2011. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam tükröt. Mindig kitapintással csináltam a terhesség előtt is, de most akkora a pocakom, hogy hiába tapintom ki egyszerűen nem tudok úgy kicsavarodni, hogy elérjem mindenhol. Guggolni nem bírok, térdelni megint nem jó, kád szélére teszem a lábam elvesztem az egyensúlyom. Összegezve sehogy se jó :(

Már egy ideje nem borotváltam egyáltalán, de már majd' megveszek! Szülés után rendbe rakom magam, ha előtte rá nem veszem a férjem, hogy csinálja meg :)

2011. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

22:01-es vagyok

lemaradt, hogy 38+3 hetes vagyok :)

2011. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Úúúúú, az kemény! Jó nagy lehet már a hasad :)

Be kell tanítani a párodat, :D:D:D én időben megtettem, szuperül csinálja :D:D:D

2011. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem brutál nagy hasam volt két nagy babával. A végén alig bírtam egy picit is előrehajolni és alig ért oda a kezem is. Tükörből csináltam, de nagyon sokáig eltartott, mire végeztem.
2011. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!