Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség másnak is nehezebb?

2. terhesség másnak is nehezebb?

Figyelt kérdés
Van egy 15hós lányom. Most vagyok 19hetes a tesóval.Annyi mindent máshogy érzek,mint az elsővel. Elég sürün fáj,nyilallik a hasam,vagy csak egy szúrásszerüt érzek. Néha majd leszakad a derekam és fájnak a lábaim,és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Az elsőnél nem volt semmi ilyen,azért kérdem. Valami gond lehet vagy ez normális általában. A héten megyek dokihoz akkor megemlítem neki,csak kiváncsi vagyok másoknál hogy van ez.
2011. nov. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen éreztem ezeket,de azért mond el a dokidnak!
2011. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első terhesség: röviden semmi bajom nem volt.

Második: már a nemvárt előtt hányinger, fáradékonyság, aluszékonyság, hisztéria, iszonyatos mellfájás, hasszurkálás, hashúzódás.

A hányinger, aluszékonyság, hashúzódás hirtelen mozdulatoknál még mindig megvan.

Szóval mondok Neked 3 negatív szót: NINCS SEMMI BAJ :)

14 hkm

2011. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első terhességem egy álom volt.Semmi rosszullét,semmi derékfájás,könnyü,gyors szülés.

Második terhességem ezzel szemben "rémálom".8.héttöl iszonzatos rosszúllétta 20hétig,pedig már15.héten megmozdult.18. héttől migrén,álmatlanság,idegbetegség.Ez tartott a 30.hétig.30.héttöl jöttek a keményedések,32 héten 5nap kórház,visszatartáson voltam.36.hétig szigorú ágy nyugalom.36.héttől meg már semmi sem jó.Nem tudok aludni,csak félig ülő helyzetben.Úgy megyek mint egy pingvin.Dagadnak a lábaim.És türelmetlen vagyok,mert már a karomban szeretném tartani a picurkámat,de jelét sem adja annak ,hogy ki szeretne bújni!

Az én 2. Terhességem sokkal rosszabb mint az első.

38+1hkm

2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első alatt végig a 4. héttől veszélyeztetett voltam,hematóma vérzés,majd a 31 héttől meg fenyegető koraszülés miatt! :( Így azt a terhességet nagyon nagyon rosszul éltem meg...Nemértettem,miért ilyen, mikor világ életemben sportoltam...a várandósságot is így képzeltem, ehellyett meg fekhettem végig :(

De amúgy a tipikus terhes tüneteim meg nme voltak, leszámítva hogy folyton aludtam volna...


Mosta másodiknál 11 hét intenzív rosszullét, 6 kiló minusz eddig....20 hós volt a lányommikor terhes lettem, közben elkezdte a dackorszakot...

DE mégis sokkal jobban élem meg ezt a terhességemet! :) Nagyon büszke vagyok!Boldog, hogy végre nem kell feküdnöm,járhatok kelhetek...Szóval nekem sokkal jobb ez!Ha lenne mégegy ilyet kérnék :)



Sok boldogságot!


Lassan 2 éves kislány és 15 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!