Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglehetősen jó húsban lévő...

Meglehetősen jó húsban lévő és már a terhesség 2. felében lévő, tehát nagypocakos kismamák, hogyan borotválkoztok a legintimebb testrészeteken?

Figyelt kérdés
Én nem férek rendesen hozzá, de utálom, hogy nincs leborotválva rendesen. Hogy csináljátok?
2011. nov. 22. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
tükörrel vagy a férjem csinálja :)
2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bár nekem még nem olyan nagy a pocakom, de megpróbálok annyira kicsavarodni, h lássam! Egyre rosszabb, így nemsokára szerintem segítségül fogok hívni 1 kis tükröt! :) A gyantát nem szeretem odalent, mert érzékeny a bőröm és kisebesedik a gyantázástól, így nem fogom magam kínozni, de kíváncsi vagyok én is, hogy ki-hogy csinálja... :)

23h km

2011. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem a párom csinálja meg:

Én 1 milisre vágatom géppel, 2 perc alatt megcsinálja, és tuti nem vág bele :)

Azért géppel :)

:D:D


Én meg cserébe eltávolítom a hónaljkutyáját, meg a többit beretvával :)

2011. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kitapogattam. Azért ha az ember már évek óta csinálja minden héten, van benne rutinja. Persze nem lett tökéletes, de legalább tisztának éreztem magam.
2011. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még egy technikai kérdés (lehet, hogy nagyon béna vagyok):

Hova teszed a tükröt? Kádban, vagy zuhanykabinban csinálod?

2011. nov. 22. 15:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem merte csinálni!

Vagy állva,úgy hogy az egyik lábam a kád szélén,és tükörből,vagy csak simán ott ahol értem.

2011. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

15:40-es vagyok!

Vagy megkérem a párom, h tartsa a tükröt, vagy fogom az egyik kezemmel, vagy leteszem a kád szélére, bár szerintem az utóbbi kicsit nehézkesebb! :)

2011. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a végén úgy csináltam magamnak, hogy tapintásra, általában kiderült, hogy nem lett tökéletes, amikor dokihoz mentem vizsgálatra akkor meg a páromat kértem meg, hogy csinálja meg rendesen, mert oda nem akartm úgy menni ahogy sikerül.
2011. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én letérdeltem a zuhanyban, magam elé tettem a tükröt (állíthatót) és úgy "bénáztam" :-) Sok sikert hozzá!
2011. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én baba előtt gyantáztam. Most már nagyon rámférne valami, de kicsit izgulok a gyantázásól. Gondoltam rá, hogy vagy géppel itthon (bár az egyenlő a gyantázással), vagy leborotválom.

Én még nem vagyok második felében a babás-időszaknak.

2011. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!