Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33. hétben vagyok, mikor...

A 33. hétben vagyok, mikor pakoljak majd össze? Ki hanyadik héten pakolt össze? A hasam szokott keményedni, rendszertelenül. Várjam meg a 35. heti NST-t s utánna pakoljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szekrénybe csináltam egy helyet hava szépen beraktam azokat a cuccokat amit kellett. Majd a 35 héten átpakoltam egy bőröndbe, de így is minden héten egyszer átnéztem, hogy minden benne van e.
2009. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mivel hirtelen be kellett feküdnöm a kórházba 32.hetesen, és akkor még nem volt meg semmi összekészítve...ezért amikor kiengedtek nyomban összepakoltam normálisan a csomagot, szerintem összepakolhatsz akár már most is, legalább nyugodtabb leszel!

Üdv: 37 hetes kismama

2009. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 35 hetesen pakoltam össze, mert hirtelen rosszul vagyis inkább gyengének kezdtem magam érezni. Most 38 hetes vagyok, még itthon, de jobb így, legalább tudom, hogy ha menni kell, akkor csak be kell húzni a cippzárat a bőröndön. A dokim azt javasolta, inkább legyen a kocsiban a bőrönd, innentől bármikor jöhet a baba.
2009. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én 32 hetes vagyok,most kezdtem el megvenni a cuccokat magamnak is és a bébinek is,a bébi ruhái már mosva vasalva a szekrényben,az én cuccaim is lassan lassan össze vannak készitve,egyenlőre csak kimosva a szekrényben,ha menni kell akkor csak a táskába kell rakni őket.bár az előzző terhességemnél is ilyen tájt pakoltam össze és kb a 38.héten mér egyszer átmostam a cuccomat mert 40 hétre szültem végül de soha nem lehet tudni.Jaa és ha megfogadsz egy tanácsot! a ruhát amiben majd szeretnél hazamenni a kórházból azt is már most készitsd össze a szekrényedbe és mutasd meg a párodnak,én legalábbis ugy jártam hogy nem készitettem el és a férjem persze hogy nem azt hozta be amit elregéltem neki:) de természetesen ez nem jelenti azt hogy a te párod sem fogja tudni.
2009. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még csak 29 hetes vagyok. De a húgom, aki tavaly szült, már megemlítette nekem, hogy ugye azért mostmár lassanként összerakok egy kórházas holmit. Mármint, ha menni kellene, ahogy az előttem szólók közül is írták, hogy hirtelen be kellett feküdni.

(bár én még nem pakoltam össze... :) ...még most nézünk babakocsit és kiságyat ...az összepakolást még pár hétig halasztom, még kb. 5 hétig - remélem, addig nem kell hirtelen menni...)

2009. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

33.hétben járok én is.Pont ma vettem meg a kórházba a cuccok felét,a héten megveszem a másik felét és már rakom is a táskába...sose lehet tudni,és megnyugtat ha erre már nincs gond.Csak felkapom és mehetünk.Apukára nem bíznám ezt a dolgot.

Betétek,bugyik..stb. :))

Szerintem nekiállhatsz,abból baj nem lehet:))

2009. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!