Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni? 16+2 hetes...

Van okom aggódni? 16+2 hetes kismami vagyok. Hétfőn, amikor 15+4 napos voltam éreztem a babót, rúgott egyet. Azóta semmi, vagy nem vettem észre. Viszont elég sokszor szokott keményedni (napi 5-6).

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit aggódni. De valaki ennyi idősen nem is érzi még. Viszont nem vérzek, meg nem görcsölök. Sajnos az első terhességemnél is sokat keményedtem, de így is ráhúztam. Aki tud írjon valami hasznosat nekem. Előre is köszönöm.
2011. márc. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod aggódni!!! Én pont így voltam, az első érzés után majdnem két hétig semmi.... Most 19 hetes vagyok, de még most is van, hogy egy-egy nap nem érzem. Az elsőnél csak ilyenkor kezdtem érezni egy-egy nap
2011. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál..talán kicsit nyugodtabb leszek! :)
2011. márc. 27. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Aggodalomra semmi okod!

Sok kismama nem is érez semmit 16-18 hetesen sem!

Nekem 16 hetesen mozdult meg először a baba és aztán jó sok nap telt el míg újra éreztem valamit!

2011. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is 2. baba, és én sem érzem minden nap! 13. hét után éreztem, most is szinte minden nap, de nem túl sokszor. Gondolom ebbe belejátszik a "nagy" is, nem sok időm van a pocakomra figyelni :).

Nem hinném, hogy gond lenne, én is keményedtem az elsővel, néha most is, ha nagyon kimerülök, de semmi gond.

Boldog babavárást! 10 hós baba anyukája és 17 hetes km

2011. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!