Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is ennyire kimarad a...

Nektek is ennyire kimarad a férjetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 11:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
63%

Te jó ég, ne mindig magadból indulj ki. Nem minden pasi ilyen véglény, hogy csak a szex érdekelje.

Ha meg csak a szexel tudja maga mellett tartani a pasiját egy terhes kismama, ott elég nagy gondok vannak.

2011. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
ez azért most nem olyan szitu volt.mondtam,hogy alig szexelünk mostanában,erre ő,hogy lehet hogy most akarna,mondtam hogy én most nem nagyon,ezzel be is fejeztük.nekem kell egy kis idő,hogy túltegyem magam a dolgokon,nem tudtam volna ráhangolódni a szexre...
2011. nov. 20. 20:49
 33/35 anonim ***** válasza:
69%
20:49 a pasik nem azért szexmániásak mert véglények, hanem mert nekik nagyobb az igényük. Én is kismama vagyok, de nálunk ettől nem szakadt meg a szex. Igaz, ameddig a hányingerek kínoztak, addig ő sem tolakodott, elrendezte magának, én csak passzív szemlélő voltam, ha akartam lenni. És igenis, egy kiegyensúlyozott kapcsolat szerves része a szex...
2011. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
70%

Jahhh! Egyetértek :)


Azért mert pocakosok vagyunk, oda kell figyelnünk emberünkre, mert nemi vágya neki ugyanúgy van, ha tetszik, ha nem!


Ha nekem nincs, akkor vagy kiv...i, vagy én neki, vagy valami, de inkább így, minthogy mással elégüljön ki, azt meg nem várom el tőle, hogy hetekig ne sexeljen, mert nekem nincs hangim hozzá.

Nekem néha nagyon kell, néha nagyon nem, neki meg rendszeresen kell :S :D:D:D


Én még mindig azt javaslom, kedves kérdező, hogy foglalkozzatok egymással, kedveskedjél neki nőcisen, bájold el, nem a sex a legfontosabb, de a zabával meg a sexxel majdnem minden pasi úgy van, hogy ha tálalják nekik, akkor biz azt elfogyasztja!


Szóval Te szervírozzál! :)

2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a szitu. Elöször én is mentem vele, aztán egyszer egy idióta megfogdosta a pocakomat. Akkor betelt a pohár. Mondtam, ha akar, menjen, mert ugy gondoltam, ha korlátozni akarom, még rosszabb lesz. Aztán ha szóltam, csak elüldöztem vele a kocsmába. A szülés után sem változott a helyzet, a szex még kevesebb lett, vele is kevesebbet tudtam foglalkozni, ö meg keveset foglalkozott a picivel, félt, nehogy elejtse, stb.

Végül magától rájött, hogy mi vagyunk neki a legfontosabbak és lehet sokat mondok, havi 1szer megy be a kocsmába. Csak ezt a folyamatot türelmesen ki kell várni. Nekik több idö kell megszokni az apaság gondolatát, mint nekünk az anyaságét. Bennünk növekszik a kicsi 9 hónapig, a férfiak ebböl az uccsó 4 hónapot érzékelik, amikor gömbölyödik a pocak. De a szülés után van a mélyvíz.

Meg kell beszélni mindent! Kommunikáció és kompromisszum a lelke a jó párkapcsiolatnak meg természetesen a rendszeres szex! :)

2011. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!