Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is ennyire kimarad a...

Nektek is ennyire kimarad a férjetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 11:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire?
2011. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Most vagyok 7 hónapos, ő csak hétvégente van itthon, az utóbbi időben szinte minden péntek-szombat este kimarad,csak reggel jön haza,mindig van valami,szülinap, régi barát hazajön, amire ráfogja, de nekem most telt be a pohár,elegem van. ez férfi pánik vagy mi? ő akarta a babát jobban, de lassan már bánom, hogy egy ilyen embernek szülök...
2011. nov. 20. 11:19
 3/35 A kérdező kommentje:
nyilván megfordul már minden a fejemben...
2011. nov. 20. 11:21
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mondjuk, mi is hétvégén vagyunk többet együtt, mert ugye munka, de nem marad ki éjstakára, és rengeteget babusgat. Én sem örülnék ha úgy viselkedne, ahogy írod :(((
2011. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Eddig kérte, hogy legyek hozzá türelmes,mert tudja, hogy a baba születése után már nem lehet ilyeneket,de ez azért már túlzás, zsinórban 2-3 hétvége így. már elfogyott a türelmem...
2011. nov. 20. 11:24
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Mondjuk, per pillanat épp egy közös barátunknál van beteglátogatóban (én nem mentem, mert nem akarok semmitse összeszedni), de az előbb hívott, hogy késik 20 percet...

Figyelj, ne pánikoljon. Akarta, most akkor legalább annyi része legyen benne, hogy melletted áll, a nehezét úgyis te viseled. Beszélj vele és mondd el neki egyenesen, hogy ez így nem jó.

2011. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
minden ilyen este után el van neki mondva...
2011. nov. 20. 11:29
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő mondja el, hogy képzeli.
2011. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs ezt nem kellett volna eltürnőd első perctől,mi az hogy utána nem maradhat ki és a lagzi elött meg összefekszik a férfi egy csomó nővel gyorsan mert utána már nem lehet?

Hány éves a férjed ez nem felnőtt emberhez méltó viselkedés!

Az én párom akkor sem megy ki a haverjával ha küldöm mert nincs kedve inkább itthon van és simogatja a pocakom! :)

Fiatalon ki szórakozta magát és a haverok tudják hol lakunk ide eljönnek és elbeszélgetnek meg akár iszogatnak is ha van kedvük a másik szobában de tiszteletben tarják, hogy babát várunk.De mi nem nagyon megyünk, meg mentünk külön sehova közösek a barátaink és vannak családosok is.

Én biztos szóvá tenném és nem finoman!

üdv 40hkm

40hkm

2011. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
azt hittem, a szépen kérés hatásosabb mint a tiltás és kiakadás...tévedtem :(
2011. nov. 20. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!