Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Férjetek mennyit...

Kismamák! Férjetek mennyit segít nektek a terhességetek alatt? Mennyire figyelmes veletek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem sajnos nem volt túl figyelmes,főleg az elsőnél,semmit nem segített.Most a másodikat várom,már nagyon a végén vagyok,látja,hogy sokszor nagyon rosszul vagyok,összepakolja a játékokat,vacsit csinál,vagy fürdeti a gyereket.De ezt is mondani kell.
2011. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél figyelmesebb volt,de a másodiknál nem igazán segített,pedig még rosszabbul is viseltem.

Én fürdettem a 2évesünket,elnézte hogy takarítógéppel/régi fajta,és nem könnyű huzogatni/ tisztítóm a szőnyeget.

2011. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én mindig azt hittem, hogy ez természetes, de már látom, hogy nem...

Nálunk sokszor előfordul, hogy feküdnöm kell. Ilyenkor, mivel a baba az első, az ég világon mindent ő csinál.

Nem mondom, hogy nem kell könyörögni, sem azt hogy minden tuti, de legalább megpróbálja. És mivel nem azért fekszem, mert nekem jó, hanem a közös gyerek érdekében, szerintem ez normális dolog.

2011. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van, amit megcsinál magától, és van, ami miatt akár 3szor is szólnom kell. Persze nem azt mondom, hogy ragyog minden a tisztaságtól, de azért úgy-ahogy kitakarít. Sajnos minden nap 9re megy és 6ra ér haza, ezért esténként már nincs nagy kedve pakolászni, mondjuk napközben amit tudok megcsinálok magam, hétvégén is gyakran kell mennie dolgozni (ingatlanügynök...) ezért időhiányban is szenved rendesen, úgyhogy igyekszem erre fogni, mikor kihúzza magát a munka alól :D
2011. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerencsém van a párommal!!! Legtöbbször magától felajánlja a segítségét, ha szólok pedig mindenképp segít. Úgy időzít, h együtt tudjunk bevásárolni, segít takarítani, reggelit és vacsit csinál..igazából nagyon kézséges. Van 2 gyermeke az előző házasságából, mi most várjuk az első közös babánkat. Élt egyedül egy darabig, megtanulta a háztartás minden csinját-binját!!! Tudja, h nem egyszerű a nők helyzete. Köszönöm neki!:)))
2011. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Várok még :-)
2011. febr. 7. 22:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk apa itthon nem sokat szokott segíteni, mert elég sokat dolgozik, alig van itthon szegény. Viszont mióta jön a baba, porszívóz, pakol. Még rám is szól, hogy ne csináljak semmit, majd rendben lesznek a dolgok, pihenjek nyugodtan.

Csak egy sms, és megy a boltba akár csak egy tábla csokiért is, és hozza haza. Bármi eszembe jut napközben, üzenek neki, és este mikor jön haza, hozza a rendelésem. Korábban észre sem vette, ha üzentem neki, most meg rögtön reagál rá. Én úgy érzem, velem maximálisan figyelmes a párom. Csak el ne kiabáljam. :D

2011. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Takarítani nem szeret,nem is várom el tőle,ha fáradtabb vagyok,kérem meg,hogy ezt-azt csináljon meg,de alapból figyelmes,bevásárolni,postára elmegy nyafogás nélkül magától,hétvégén reggel ő mosogat,és olyankor még a reggelit is az ágyba kapom :)
2011. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére elég sokat segít a férjem. A porszívózást például szinte mindig ő csinálja. Kiviszi a szemetet, elmosogat, múltkor kitakarította a fürdőt. És már mondta, hogy nem lesz ideje a haverokkal inni, amíg mi bent leszünk szülés után, mert ki kell takarítania az egész lakást, mire mi hazajövünk. :) Szóval nagyon figyelmes.
2011. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segít, és figyelmes. Mondjuk előtte sem lehetett rá panaszkodni :) Ágyba azért nem hozza a reggelit :), de tényleg lesi a gondolataimat is. Múltkor megjegyeztem este 10.kor, hogy most nagyon tudnék enni egy hamburgert. Abban a pillanatban felállt, és elindult, hogy hoz. Alig tudtam visszatartani, hogy nehogy hozzon, este 10.kor már nem akarok ilyeneket enni, csak megjegyeztem, hogy kívánom :) Aztán másnap hazafelé szólt, hogy készüljek, megyünk hamburgerezni. Ajánlja, hogy vasal, vagy főz ha gondolom. De én csinálom, inkább én akarom őt kényeztetni, amíg minden energiámat rá tudom összpontosítani.
2011. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!