Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek tiltott a házas élet...

Akinek tiltott a házas élet (önmaga vagy a doki által), hogyan bírja a párotok/férjetek?

Figyelt kérdés

24. hét óta nem szeretkeztünk, előtte is csak havi egy maximum két alkalommal voltunk együtt. Én nagyon nehezen bírom, ez tény. De ő nem akarja, lehet, hogy bizarr neki, hisz minden alkalommal amikor csak teheti a mocorgását figyeli vagy egyszerűen csak félt minket.

Néha érzem, hogy ő is nagyon akarná, mert másképp jár a keze rajtam, de még sem.

A doki nem tiltott el tőle, teljesen zárt vagyok és már 31 hetes.

Félek, hogy máshol fogja kielégíteni a szükségleteit. Nagyon szeretem, de ismerem magam, egy megcsaláson nem tudok túllépni.


2011. jún. 9. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem tilt, akkor miért nem vagytok együtt?! Próbáld neki megmagyarázni, hogy azzal semmi rosszat nem tesztek a babának, ha szeretkeztek. Nem hiszem, hogy meg akarna csalni, mivel állításod szerint azért nem szeretkeztek, mert félt téged illetve a babát. Törődik veletek, ebbe nem fér bele a megcsalás.
2011. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy miért nem akarja.

Ha csak a 2:1 álláaspont zavarja, akkor is lehet szexelni, pl kielégíted szájjal v egymás előtt maszturbáltok stb - ez csak két ötlet, talán közösen sokkal több minden is eszetekbe jut majd.


mindenképp beszélj vele a dologról!!!!!!

2011. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már beszélgetéssel, rávezetéssel. Elutasít, mert ... nem tudom vagy félt vagy bizarr neki vagy nem tudom, nem mondja meg.
2011. jún. 9. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi el vagyunk tiltva már 4 hete... :S

A páromnak nem kell semmit kibírnia, hiszen másként is ki lehet elégíteni... Inkább én vagyok az aki nehezen bírja a "semmit", de már csak 1-2 hét!

34 hkm

2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is el voltam tiltva, de a szám meg a kezeim nem...ha érted ;-)
2011. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"A páromnak nem kell semmit kibírnia, hiszen másként is ki lehet elégíteni"

Igen, ez szerintem is így működik, de valamiért ő nem akarja még ezt sem.

Nem azt állítottam, hogy félt minket, hanem szerintem vagy félt vagy bizarr neki vagy nem tudom.

2011. jún. 9. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát az orálon mi a bizarr? Azt még valahogy megértem, hogy nem akarja oda dugni ahol a gyereke van (bár a szex terhesen is teljesen elfogadott és normális) de hogy az orál se???

Ha meg azt se akarja, akkor mitől félsz? Úgy tűnik nem nagyok az igényi.

2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, oké, akkor ő a terhesség miatt nem kívánja. Ez elképzelhető, hogy majd megváltozik a szülés után. Nem hinném, hogy emiatt máshol elégítené ki a vágyait, hiszen te mindent megtettél a cél érdekében. Egyébként meg akkor van két keze, ha téged nagyon ki akar hagyni. De veled mi a helyzet? Te mennyire igényelnéd? Kielégít téged? Jó, gondolom orálisan nem (a baba miatt), de mondjuk kézzel?
2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sehogyan. Semmi intimitás nincs, még csak egy csók sem. Puszi ha hazajön, puszi elalvás előtt, puszi ha elmegy. Ennyi
2011. jún. 9. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Ajjajj... nekem ez fura. Mármint ez a "csak puszi" dolog... Nálunk eleinte a férjem nem akarta a szexet, mert féltett minket, de aztán mikor elkísért a dokihoz, rákérdezett hogy végülis szabad-e szexelni, és miután a doki szájából hallotta, hogy igen, azóta nincs "gond", minden héten összebújunk...


El nem tudom képzelni, hogy párodnak mi a problémája, mert még az, hogy nem akar szexet (nem azt mondom, hogy érthető, de meg lehet magyarázni)valahol ok, de hogy semmi intimitás? Még egy csók sem???

2011. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!