Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy áll hozzátok a férjetek...

Hogy áll hozzátok a férjetek szexuálisa téren, így nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

Látjátok rajta, hogy kíván titeket?

Esetleg inkább elutasító? Ha elutasító, akkor azért, mert nem tetszik neki a nagy pocak, vagy mert aggódik a baba miatt?

Mennyit szoktatok szeretkezni mondjuk egy héten? :)

Köszi


2011. jún. 2. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2011. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D Nnnah, ez jó kérdés!! :)


A terhesség elején még ment az együttlét, de minél nagyobb a pocakom, annál ritkábban. Most 35 hetes vagyok, hatalmas pocakom van (mindenki azt kérdi, ikrek-e :)),

szóval amióta ilyen láthatóan köztünk van a babánk, számára -és ezt ő mondta- a perverzió határát súrolná, ha most szexelnénk.

Hát, meg kell értsem őt, végülis fordítva is lehetne, ha én nem kívánnám, neki is tolerálnia kéne azt a helyzetet is.

Egyébként ő elejétől fogva félti a babát, de amikor még nem látszott, könnyebben el tudtam vele feledtetni :)


Egyébként nem undorodik tőlem, mert minden este megmasszírozza a lábam, hátam, amit épp igénylek :), állandóan puszilgat, simiz, sokat bújik. Úgyhogy az intimitás megmaradt, csak ez a pár hátralevő hét már így fog telni, szex nélkül. De ez csak átmeneti, mert már beszéltünk róla, hogy mit fogunk művelni egymással, ha szülés után felépülök :D:D

2011. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem vonzónak tartott a férjem (bár mondjuk az enyém állítólag viszonylag pici-poci volt, ő mondta így:)) A 33. hétig átlag minden héten szeretkeztünk. Utána, mikor már nem volt nagyon kedvem, simogatott.
2011. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első terhességemnél még ő is olyan apa volt, akit zavart kicsit hogy ott van velünk valaki, félt, hogy árt neki, megsérül, de sokat beszélgettünk róla,így rendben volt a szexuális életünk, igaz nem volt olyan mint előtte de heti egy-kétszer csináltuk.

most a tesónál minden más: egyátalán nem zavarja, sőt szexisnek találja, még szex közben is megfogja, amire eddig nem "vetemedett", most nagyon aktívak vagyunk, pedig itt van a nagytesó, és már én is a 30. hét felé járok, de ameddig mindannyiunknak jó ez így miért ne?

ja és kérdezted hogy mennyit: hát nem mondom, hogy minden nap, de 7 napból 5-öt biztos.

de amúgy ez nem általános, szóval ne minket vegyél alapul, mert rengeteg ismerősöm egyátalán nem szexel terhesen, és nincs vele bajuk, a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

boldog babavárást!

2011. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem az első pillanattól az utolsóig kívánt,szerencsére:)

Az már kevésbé volt szerencse,hogy az elején el voltunk tiltva,utána minden rendben volt,kb félidőig.Utána kezdtem én nem kívánni az együttléteket(hormonok:)),és nem is volt igazán jó valamiért.Na de mi kitartóak vagyunk,és megtaláltuk a módját:)

Általában heti 2 volt,de ha rajta múlik több lett volna,aztán a 34. hét környékén úgy bekeményedett a hasam utána,hogy kértem innentől hanyagoljuk a dolgot,természetesen megértette,de láttam rajta a csalódottságot.És hát nem aggódtunk a baba miatt,szerencsére nem volt rá okunk:)

2011. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a 30. hétig minden rendben volt. Heti 2-3 esetleg 4 alkalom. Nem feszélyezte a baba, meg a pocakom látványa sem. Azóta sajnos el vagyunk tiltva a házasélettől a folyamatos keményedéseim miatt :( Úgy látom rajta, hogy most is kívánja, hát meg is adom neki, csak ugye nekem nem szabad semmit. Na de majd a 35. héttől!

33 hkm

2011. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én páromnak nem okoz ez gondot.Azt mondja ugyan olyan szépnek tart így is.Én vagyok aki most már nem kívánja a dolgot annyira.Elég nagy a pocim,tőlem is nem egyszer kérdezték:csak nem ikrek?Tehát kicsit már nehézkesebb a dolog.

37 hetes kismama

2011. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát az elején mi sem fogtuk vissza magunkat...ami a mamának jó az a babának is alapon. Aztán 30 hét körül szólt a doki,h óvatosan a házasélettel és a lépcsőzéssel a lepény miatt, és sajni azóta nem volt konkrét együttlét! :( A férjem iszonyat mód aggódik miattunk. Az intimitás megmaradt, szeretgetjük azért egymást...:) Lesi minden kívánságomat és szerintem csak a baba súlyával legyek majd könnyebb a szülés után,szerencsére kívánatosnak tart. Önmegtartóztatás van...még 3 hét a terhességből és a 6 hét szülés utáni felépülés! Már alig várjuk! :)
2011. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!