Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagy pocakkal megyek...

Ha nagy pocakkal megyek nyelvvizsgázni szerintetek elnézőbbek lesznek a vizsgabiztosok?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre semmiféle előnyt nem akarok kicsikarni és nem is várok el az állapotom miatt, csak mikor fősulira jártam rendre elnézőbbek voltak a kismamikkal a tanárok. Tapasztalatok? Előny? Hátrány?
2011. szept. 16. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hatalmas előny lehet, de ugyanakkor hatalmas hátrány is. Jaj neked ha kifogsz egy olyan vizsgabiztost aki alapvető ellenszenvvel van a kismamákkal szemben. Vagy egy nőt, aki végig aktívkodta a terhességet. Úgyis ráérsz alapon miért nem tanultál többet.
2011. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az első írta, előny vagy hátrány.

Attól függ ki vizsgáztat. Nekem volt olyan tanárom, akinél majdnem megszült egy szegény kismama, mert úgy kikészítette őt...

De jó esetben normálisan fognak veled bánni.

2011. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb az esélye, hogy kedvesek lesznek, de ha pl. kifogsz egy 40 pluszos szingli nőt, akkor necces lehet...
2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Egy szigorlat beugróján az összes jelölt elbukott, kivéve kettőnket: én az egy éves fiammal voltam otthon, a másik lány két kicsivel (bár ők oviban-bölcsiben). Gondoltuk előny lesz ezt vhogy megpendíteni a szóbeli előtt. A bizottsági elnök vigyorgott, és elkezdett anekdotázni XY professzornőről, aki mindig azt mondta, hogy sose volt annyi ideje a kutatásra, mint amikor otthon volt a gyerekével.

A ketteskémet kevésnek éreztem a feleletemhez képest...és mindketten kettest kaptunk.

2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
szia, először 3, majd 8 hónapos terhesen buktattak meg az angol szóbelin:) Azóta már sikerült:)
2011. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem fősulin volt, hogy áthúztam a dolgozatom és beadtam. Egy kedves tanár lediktálta nekem, két perccel később két puskázót meg kitett... Nem éreztem igazságosnak, hogy pocakosan lehet, jó feltűnően puskáztak, de akkor is...

Nálunk előny a pocak.

2011. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 judavi ***** válasza:
88%
Én a Rigó utcában szóbeliztem pocakosan. Meg is említettem hogy babát várok, mire kedvesen gratuláltak, majd tovább kérdeztek teljesen másról. Pedig mindent megtanultam a terhességről... nem jött be.
2011. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg lehet hátrány is, de nekem az államvizsgámon bejött, hogy mondtam hogy 3 hónapos a kislányom és hogy terhesen kórházba kerültem és ott csináltam az interjúimat amit később beleraktam a diplomamunkámba. Olyan sikerem volt hogy csak na...

Az egyik tanár azt mondta, hogy olyan szuper a diplomamunkám, hogy ki kellene adatni könyvbe, ja és dicséretes ötöst kaptam:DDD

A csoptársaim meg ott ugattak, hogy velük meg milyen szemetek meg szigorúak voltak na ez van.Egyszer bejött remélem másodszor is bejön, kivéve ha egy jó harmincon túli irigy szinglit kapok.

2011. szept. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!