Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek tiltott a házas élet...

Akinek tiltott a házas élet (önmaga vagy a doki által), hogyan bírja a párotok/férjetek?

Figyelt kérdés

24. hét óta nem szeretkeztünk, előtte is csak havi egy maximum két alkalommal voltunk együtt. Én nagyon nehezen bírom, ez tény. De ő nem akarja, lehet, hogy bizarr neki, hisz minden alkalommal amikor csak teheti a mocorgását figyeli vagy egyszerűen csak félt minket.

Néha érzem, hogy ő is nagyon akarná, mert másképp jár a keze rajtam, de még sem.

A doki nem tiltott el tőle, teljesen zárt vagyok és már 31 hetes.

Félek, hogy máshol fogja kielégíteni a szükségleteit. Nagyon szeretem, de ismerem magam, egy megcsaláson nem tudok túllépni.


2011. jún. 9. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

30.héttől mi is tiltva vagyunk. Orgazmusnál nekem is hihetetlenül összerándult a méhem,attól függetlenül nagyon jó volt, csak aggódtam a babáért! Hát nálunk az intimitás, csók, simogatás megmaradt! A férjemet legalább hetente azért kényesztetem,persze ez nem mindenkinek elfogadott dolog, én nagyon élvezem. Hát inkább én viselem rosszabbul az önmegtartóztatást! Ehelyett kapom a mandulás magnumot...imádom!

Nálunk így működnek a dolgok! Szerencsére megértő a férjem, ő ezt sem várja el...egyszerűen én nem bírnám elviselni,h ne érjek hozzá!

38+1 hkm

2011. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

5.héttől a szülés utáni 8.héten voltunk együtt.Számolj csak:D

És puszin kivűl semmi más nem volt!!!!!A férjem ugyanígy gondolkozott,mint a tied!

Azóta mióta lehet,meg csináljuk,mint a nyulak:DDDD

2011. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!