Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy már érzem a...

Lehetséges, hogy már érzem a babát?

Figyelt kérdés
Csütörtökön leszek 10 hetes terhes és már szűk majdnem minden nadrágom.Ma reggel is egy szűk gatyóba ugrottam bele és most kb 5 perce úgy érzem,hogy "lüktet" a pocim.Nagyon fura érzés,nem tudom másképp leírni.Persze gyorsan kigomboltam a nadrágot és még mindíg érzem.Ez a kismanóm lehet?
2009. máj. 11. 11:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és még annyit,hogy vékony testalkatú vagyok:)
2009. máj. 11. 11:07
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
10 hetesen teljesen kizárt sajnos! :(
2009. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
10 hetesen még nagyon kicsi ahhoz, hogy érezd.
2009. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem:(...de akkor mi lehet?Úgy megijedtem:(
2009. máj. 11. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Szia,

Biztosan Őt érezted..:-D

Elsőre én is ilyet éreztem.Néha még egy kis rezgéssel,mintha vibrálna odabent "valaki".Nagyon furcsa,de kellemes érzés volt.

2009. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem is,hogy az érzéseim nem csalnak:)Ha mégis,akkor sem kell már sokat várnom,hogy az igazi "bokszot" beérezzem:)
2009. máj. 11. 11:10
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Előző vagyok...

Látom azt írják sokan,hogy kizárt..Én 10 hetesen éreztem ilyet.Ismerek olyan kismamát aki 12 hetes kortól rendszeresen érezte.Bár lehet,hogy ezt már csak mi beszéljük magunkba??

Üdv.23 hetes Km.

2009. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

10 hetesen még szinte tuti, hogy nem érzed. Szerintem lassan kerüld a szűk gatyókat, mert valamit nyom még így kigombolva is! A babát nem nyomhatod össze, mert védi a magzatvíz, de nem jó ha nyomod a hasad.

Tudom picit nehéz lemondani a régi alakodról és a régi csini rucikról. Én is szomorúan nézem a szuper gatyóimat, de mindent a célért, vagyis a kisbaba egészségéért! :)

Boldog pocakosodást!

2009. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem beszéljük be magunknak,mert ilyet még soha nem éreztem..de ha mégsem őt érzem,akkor sem vagyok elkeseredve!Szerintem a vékony testalkatúak érezhetik ilyen korán.
2009. máj. 11. 11:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha én nem is mozgást éreztem , de azt igen , mintha valami kaparászná belülről a hasam. Oké, oké, ilyenkor még nincs "izomerő" :) ; de nem tudom , ez engem inkább megnyugtatott. Valószínűleg csak a méhem nőtt, a 10 hét még elég korai mozgások érzékeléséhez...valószínűleg te is a méh "működését" észleled.

Majd jönnek az "igazi" mozgások is! :)


37 hetes pocakos :)

2009. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!