Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen miért érzem alig a...

30 hetesen miért érzem alig a babát?

Figyelt kérdés

Első fiamnál ilyen idősen csak úgy hullámzott a hasam, hatalmasakat tudott rúgni, pedig nem lett egy nagy baba, de most a második fiamnál, kevés és alig érezhető kis pöcköléseket érzek még mindig...

A vizsgálatok szerint rendben van, de engem ez nagyon nyugtalanít... :(


2011. aug. 12. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A lepényed nem mellső fali? Mert akkor kevésbé érzed a mozgásokat. Vagy szimplán lustibb a baba.
2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet nyugisabb baba! Nekem az első volt aki nagyon keveset mozgott-minden rendben volt- a második sokat mozgott,a harmadik meg a 2 közt. Hol alszik egész nap,hol a hólyagom fejelgeti,vagy épp a bordám rúgja le... mikor milyen napunk van!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:35hkm.

2011. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. babám halva született, őt nagyon keveset éreztem, de akkor sajna még nem tudtam hogy ez nem jó. :( Viszont sajnos csak utólag derült ki hogy gondok voltak és ezért mozgott keveset. Utána 3 született egészségesen. Szerencsére mind3 aktiv volt. 3.-nál egyformán voltunk a barátnőmmel terhesek. Mig engem szétrugdalt a picinkó, ő meg azt mondta hogy itt ott rugdossa és semmi parádé. Neki az 1. babája is olyan lusta volt. :)

Azért emlitsd meg a dokidnak de szerintem semmi gond, hisz a vizsgálatok mindent rendben találtak.

2011. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!