Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt, van így? Második...

Más is volt, van így? Második babámat várom 18 hetes terhes vagyok. De nem nagyon érzem a babát.

Figyelt kérdés
Mozog érzem,de nagyon ritkán. Első babával is így voltam. Alig éreztem a mozgást,pedig minden rendben volt. Mindig pánikoltam. Ez alkattol függ? Mitől lehet,hogy más esős mozgást érez rendszeresen? Én nem.
2011. júl. 4. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhességed egy szempontból nem vááltozott, megint pánikosz. Egyik terhesség sem egyforma. A babának van egy kényelmes, laza méhe, amiben élhet, ez még elég életteret ad neki, nem úgy mint az elsőnek, akinek még feszes volt a méhfal, nehezebb volt helyezkedni. Tök mindegy hogy mozog a baba, a lényeg, h mozog és érzed.
2011. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek relatív, mi az erős. Én a másodiknál aggódtam, hogy ilyenkor már rég kirúgta az oldalam, pedig dehogy. a várva várt érzés a 33. hét körül jött csak. Rosszul emlékeztem úgy látszik. ne aggódj ilyeneken. persze könnyű mondani, nekem már itt ringatózik a ketteske a hintában, 6 hetes.
2011. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne aggódj! Én az elsővel vagyok 18 hetes, és még én sem érzem. 2 hete UH-n, már akkor láttam, h keze-lába kalimpál, de sem akkor, sem azóta nem érzek semmit. Ettől még biztosan egészségesek, és ügyesek, csak nem a mi elvárásaink szerint tornáznak.
2011. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!