Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a második babámat,...

Most várom a második babámat, de mindent elfeledtem a terhességről, újra utána kell járnom, más is van így?

Figyelt kérdés

Igaz,még csak 5 hetes várandós vagyok.

Anno azt hittem,hogy majd milyen jó/könnyű dolgom lesz másodjára,mert már mindent tudni fogok,nem lesznek kérdéseim (vagy legalábbis sokkal kevesebb),de semmire sem emlékszeme tulajdonképpen kezdhetek mindent előlről. Utánaolvasni,vagy a dokit megkérdezni.


Az egyetlen dolog amire emlékeztem (vagyis leginkább a testem),hogy milyen érzés mikor babát várok,így már az előtt tudtam,hogy sikerült,hogy elmaradt volna a menstruációm.


2011. máj. 12. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős..


3 éve voltam terhes a kislányommal akkor ott egész más volt minden.


egy jellemző bakim is volt már:


terhesgondozáskor kiadták a papírt hogy mehetek uh-ra de megvártam a dokit mert előzöleg Ő uh-zhatott csak most nem.

külön szonográfus volt akihez mehettem volna és a dokinak csak az eredményt kellett vinnem.


vártam rá több mint 1 órát aztán nagyon kérdően nézett rám ..

sokat kérdezek én is.

2011. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam is ez volt.Most várom a 3.babámat:D És mindig egyre jobban izgulok.

Egy kis támpont :D

12 hetes genetikai uh

16 hetes afp

18-20 hetes genetikai uh

24-26 héten cukor terhelés

30 héten uh


ezekben biztos vagyok.persze lesz közben még labor az elején..aztán vércsopor ellenőrzés..meg ilyenek..ha van szivhang keresd fel a védőnőt a kiskönyv miatt.

de szerintem ezekre te is emlékszle csak kell egy kis lökés :D 22hkm

2011. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:-)) Á,köszönöm.

Tényleg rémlik valami.

2011. máj. 12. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

3. babával vagyok pocakos. Az uh-vizsgálatokra,vérvételes időpontokra emlékszem, de azt itt a védőnő is előre megmondja.

Én rendszeresen annak szoktam utána járni,hogy azon a héten éppen hogy fejlődhet a babó a pocakban.

Persze voltak új dolgok a terhesség során- pl már a 10. héten éreztem keménykedést- ilyenkor megijedtem egy kicsit,erre rá is kérdeztem.

Az első terhességemkor nem aggódtam ennyit,mint a 2-3. babáknál! :) Hát,igen,minden terhesség más!


Üdv: 2gyermekes,22 hkm.

2011. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!