Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a babát?

Miért nem érzem a babát?

Figyelt kérdés
Tegnap kora délután éreztem először a kisbabámat mozogni. Este egyáltalán nem és még ma sem. Meg vagyok ijedve! Légyszi nyugtassatok meg! Annyira bepörgettem már magam :(
2011. aug. 19. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha még csak tegnap érezted elöször akkor van olyan hogy utàna 2-3 napig nem is érzed nàlam legalàbbis igy volt aztàn késöbb minden nap fogod.ne ijedj meg.
2011. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Kicsit megnyugodtam, de még mindig nagyon tartok attól, hogy baj van Vele :(
2011. aug. 19. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat akkor hívd fel a védőnődet vagy menj el dokihoz.
2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál akkor teljesen rendben volt minden. Valószínű, hogy csak én aggódom túl! :(
2011. aug. 19. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
ne izgulj häny hetes vagy?
2011. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. Ha először érezted, akkor van, hogy napok telnek el az észlelések között. Az elején általában csak esete, mikor nyugodtan fekszel, akkor fogod érezni. Később már napközben is és egyre több helyzetben, legvégén már csinálhatsz akármit, ő odabent külön életet él a hasaddal együtt. :)
2011. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, minden rendben van, biztosan,még kicsike, van boven mozgás helye, nagy magzatoknál veszélyesebb a szuk hely miatt.tapasztalatbol tudom sajnos, de minden rendben van, ne gondolj rosszra
2011. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mert az nem mindegy, hogy 20 hetes vagy 30 hetes. Ha kis terhes vagy belefér fél nap, hogy ne mozogjon a baba. DE ha már 30 hét körül, akkor azonnal orvos!!!!
2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még csak 16+1 napos kismama vagyok. Akkor tényleg csak én izgulom túl! Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2011. aug. 19. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagy,van aki ilyenkor még nem is érzi a babát. Ne aggódj amikor először elkezded érezni a babát ,lehet,hogy napok telnek el úgy,hogy nem érzed! De lehet,hogy csak nem volt időd figyelni rá!
2011. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!