Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen szabad szeretkezni...

36 hetesen szabad szeretkezni ha a picurkám már beilleszkedett?

Figyelt kérdés
Nem árthatok ezzel a picurimnak?Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
En nem ertem...hat nem mindenkinek azt mondjak, hogy mellozni kell a szexet az utolso honapban? Neked nem mondtak? S ha nem mondtak akkor a terhesek nem olvasnak utanna?...En a terhesseg elso heteiben mindent tudtam..ha nem mondtak akkor olvastam.....na de illene tudni azert 36 hetesen, hogy most mar No szex!!!
2008. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Sokan az utolsó pillanatig szexelnek,és nincs gond, de azért használjatok gumit,és óvatosan.

Az első válaszolónak, a kérdező nem kioktatást várt,hanem segítséget.És sokszor többet ér amit mások tapasztalatából szerez az ember,mintha olvas .Mert mindannyian tudjuk a leírtak egy dolog, és más amit az élet hoz.

2008. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Szerintem, ha minden rendben van nyugodtan szexelhettek, ha jól esik. Mi is szoktunk és én is 36 hetes vagyok. Nekem soha egy szóval nem mondta az orvosom, hogy ne tegyük! Az utolsó időben (39-40. hét vagy azután) van akinek természetes "gyógymódként" ajánlják a szülés beidítására! Én sehol nem olvastam olyat, hogy tiltott lenne, csak óvatosnak kell lenni, vagy ha nagyon vigyázni akartok, a fertőzésveszély miatt használjatok óvszert. Bizos nem lesz tőle baja a kisbabádnak!

Boldog bababvárást és könnyű szülést kívánok !

2008. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Én egy dolog miatt tanácsolnám a szex mellőzését. Az ondóban olyan anyag van, ami megindíthatja a szülést. 36 hetesen még volna pár heted, nem kéne megszülni. Úgyhogy szerintem mellőzzétek kicsit. Vagy más módon is lehet... :)
2008. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan szeretkezhettek ha minden rendben van, sőt! én most vagyok 38-39 hetes, és a doki mondta is, hogy érezhetjük jól egymást amikor csak szeretnénk, és nem a szülés megindítása miatt. Annak a válaszolónak pedig azt üzenem aki kioktatott, hogy lehet a legnagyobb butaság mindenféle szűrés nélkül elhinni amit írnak. Szelektálni tudni kell! Hozzáteszem ez az oldal sem azért van, hogy letold a másikat a kérdéséért, hanem hogy válaszolj rá AMENNYIBEN ÉRDEMLEGESET TUDSZ MONDANI!

további nagyon boldog heteket, így a célegyenesben is:)!!!

2008. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én az első válaszadónak üzenném, hogy ennek a weboldalnak a cime : GYAKORIKÉRDÉSEK.HU AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL...ITT MEGKÉRDEZHETED!

Valószinű te tök okos vagy ahogy beállitod magad és hozzávetőlegesen egy lenéző bunkó. semmi keresnivalód itt!!!!!! Lefokozhatsz 0-ra nem érdekell!

2008. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

En ugy tudom, h az ondo csak akkor es akkor segitHET a szules beinditasaban, ha mar alapban is keszulodik kifele a baba.

Ha meg nincs itt az ideje, emiatt nem fogsz hamarabb megszulni.

Esetleg az orvosod is kerdezd meg batran, h a Te esetedben mit javasol.

2008. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

UUUUUUUUUUU..DE KONNYU ZAGYVASAGOKAT IRNI ES LETOLNI VALAKIT HA A KERDES KICSIT FURA.kERDEZNEK AZ EMBEREK DE KERDEZZENEK AZUTAN AMIUTAN VALAMI SZINTEN UTANNAOLVASNAK A DOLGOKNAK ESETLEG MEGKERDEZIK A DOKIT.

iGEN..VALOJABAN EZ AZ OLDAL AZERT VAN, HOGY VELEMENYEKET MEGTUDJ...UGYANIS KONKRETAN SENKI NEM ORVOS, HOGY TUTI VALASZOKAT ADJON...S HA VALAKI FELTESZ EGY KERDEST..AKAR ITT IS...AZ ELOBB NEZZEN SZET, HOGY MAR MILLIOSZOR FEL VOLT TEVE UGYANEZ A KERDES.EGYSZERU!!

NA MINDEGY.....AKI BUNKO ES LEBUNKOZ AZT VALOJABAN NEM LEHET MAS KATEGORIABA TENNI UGYHOGY NO COMMENT!

2008. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy! :-) Mindenki válaszát lepontoztad, mert BUNKÓ vagy!!!!! Beteg!!!
2008. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!