Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lejjebb ereszkedett a...

Ha lejjebb ereszkedett a hasam, akkor biztos hogy beilleszkedett már a baba feje?

Figyelt kérdés
Mondjuk a kezem nem fér be a mellem meg a hasa közé, de attól még lejjebb van a pocak, ez biztos. 39 hetes
2011. okt. 23. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez egy érdekes dolog, nekem leereszkedett, mindenkinek feltűnt, azt hittem akkor beilleszkedett a feje, nyomott alul iszonyatosan, állandóan wc-re jártam, és utána az uh-n kiderült hogy mégsem illeszkedett be, szóval nincs mit erre adni...

könnyű szülést

38km

2011. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul.

Az elso gyermekemnel leszallt a pocakom es a kovetkezo vizsgalaton mondta is a doki, hogy be van ekelodve a feje.

Masodik gyermekkel is leszallt a pocakom, meg a mehszaj is nyilni kezdett es szules elotti vizsgalatnal mondtak, hogy nincs beekelodve a feje, a koponya kimozdithato. Csak vajudas kozben ekelodott be.

2011. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!