Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy már a babám...

Miért van az hogy már a babám feje teljesen beilleszkedett és ülésnél és háton fekvésnél nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Talán azért mert elég kicsi már a helye a babának és alacsony vagyok(165cm)és 60kg. Vagy mástól? Szerintetek? 37 hkm
2011. szept. 17. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnyomja a rekeszizmot, így a tüdődnek kisebb hely marad, ezért kapsz ilyenkor nehezebben levegőt.
2011. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nyújtóztatja a lábát vagy a popóját felfelé. Nekem a lába az oldalamon szokott kinyomódni. És hiába rögzült már a feje, baromira ég a gyomrom is. Pont ma 36 hkm
2011. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem is nagyon ég a gyomrom. Szedsz rá valamit? Ugye ha már berögzült a feje a babának akkor már úgy is marad? Azon kívűl van más tüneted ami jelzi a szülés közeledtét? bocsi a sok kérdésért:)
2011. szept. 17. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!