Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos terhesség esetén...

Lombikos terhesség esetén miért nem szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
A méhösszehúzódás miatt, vagy miért?
2011. márc. 5. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én is lombikos vagyok, most a 8. héten vagyok. Nekem előtte volt egy vetélésem, szeretkeztünk állandóan. A doki szerint most hanyagoljuk, mert az orgazmussal méhösszehúzódást váltunk ki és vetéléshez vezethet. Inkább türtőztetjük magunkat egy kicsit, vagyis én. :) A páromnak jó! :)
2011. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Én még nem egészen hat hetes vagyok, de nekem nagyon hiányzik. Meddig van vajon tiltás? Amúgy nem érzem úgy, hogy gondom lenne belőle, már azt is álmodom... Hová jársz? Ki az orvosod?
2011. márc. 5. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A terhesség elején sokan álmodnak szeretkezésről, sőt ébrednek orgazmussal... Én azt gondolm, ha végre összejött, légy türelmes, legalább az első, kritikus időben.. De Te tudod, csak nehogy baj legyen a pillanatyni örömötök miatt.. Amúgy sajnos azok, akik elvetéltek, előtte mind azt gondolták, hogy minden rendben van...

Legyen is így, csak nyugi még pár hétig...

2011. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel a szeretkezés méhösszehúzódásokat vált ki (a mell simogatása, az orgazmus stb.), könnyen "kilökődhet" a megtapadt embrió. Mi az első trimeszterben nem szeretkeztünk, az orvos tanácsára és mi is úgy gondoltuk, hogy most nem a szex a fontos! A 12. hét letelte után (már amikor az utrogestant sem kellett használni), viszont bepótoltuk és a terhességem utolsó napjáig szeretkeztünk!


Minden jót

3 hetes kislány anyukája

2011. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert, ha már végre sikerült teherbe esni, akkor ki kell zárni a vetélés legkisebb kockázatát is... Ami ugyebár orgazmussal előidézhető...
2011. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen egy orgazmus után kezdtem el vérezni. Szerencsére elállt, de nem leszünk együtt még jó ideig.

9h km

2011. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Debreceni Kaáliba járok, még mindig oda kell menni a 10. hétig. A doki tanácsolta, hogy bírjuk már ki egy kicsit a 12. hétig. Mindent a babáért, persze nagyon hiányzik a sex, de kibírható addig. :)
2011. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. Tegnap volt a masodik beultetesem. A papiron, amit kaptunk az all, hogy embriotranszfert koveto naptol lehet hazaseletet elni. Lett is reggel egy orgazmusom, annak ellenre, hogy "lajtosan" csinaltuk. Szerintetek ez veszelyeztetheti a beagyazodast?
2013. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!