Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most 13 hetes hogy van?...

Aki most 13 hetes hogy van? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is veszélyeztetett terhesnek számítok, mert autoimmun beteg vagyok (1.gyermek születése után lettem az), nekem is kell majd mennem genetikára. Itt nálunk vérvételre csak a 16.héten kell menni, addig semmi. UH-ra nekem december 01-re adtak időpontot.

A Párom azt mondja, fiú lesz, nekem mindegy :) Első gyermek kislány.

Sajnos altatással engedik csak a császárt a betegségem miatt, 1.baba spinális érzéstelenítéssel született, ébren voltam s részese voltam a szülésnek, bár egy db fájásom sem volt, s nem éreztem semmit. Most altatásnál nem így lesz, de ez van.

Nekem még nem igazán látszik a hasam, illetve látszik de alapból nem vagyok vékony, szóval nem látszik kívülről hogy babát várok.

Nálunk is védekezés mellett fogant, de mivel az orvosok engedték megtartani, így természetesen megtartottuk. Pont 2 év lesz a gyerekek között.

Én nem szedek semmilyen gyógyszert, Nektek kell valamit? Terhesvitamint 1.gyermeknél sem szedtem.

2011. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!ma voltam a rozsakert medicalba,12h5napos kismama vagyok,atfogo vizsgalatot csinaltak. Kombinalt tesztet,kb 45 perc uh.megnyugodtam,minden ok.masodik babika,nagyon izgulok.kislanyt szeretnenk ezuttal.ugy olvasgatom es az ismerettsegi korunkben sok kislany szuletik,szerintetek?
2011. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Pontosan a 13. hét kezdődött ma és május 24.-re vagyok kiírva. :)


Első baba lesz, genetikai UH 2. része december 12.-én.

2011. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

14-én a 18:20-as vagyok!


A kislány témára írnám, hogy nálunk a 14. héten csinált egy plussz UH-t a doki, és közölte (meg énis láttam)Hogy ott már látnunkkellene valamit, ha kukacos!


Szóval gyansan a második gyermekünk neme is kislány lesz :)Bár a lassan 2 éves lányom ezt a legelejétől állítja, hogy "nem kukac,hanem cuncó",mármint a pocaklakónak, de azért reménykedtünk!De erre apa a vizsgálat utáni este elkapott a konyhában és azt mondta, hogy nagyon örül a köv kislánynak, de lehet hogy majd egyszer csak csinálni,kell egy harmadik gyerkőcöt is :)Én örülnék, úgy 6-8 év múlva, ha még belefér a keretbe!Nekem időbe még éppen beleférhet :)



Mi már a neveken gondolkodunk :)De nehéz, nagyon nehéz...Ja és ma már 15 hetes lettem és érzem a kiscsajt! :)

2011. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekünk ha fiú lesz, Marcell lesz (Marcinak becézve amíg kicsi), ha kislány lesz megint akkor Zóra vagy Hanna.

Én még nem érzem a baba mozgását. Várom a december 01-et akkor kell mennem UH-ra.

Szép napot Nektek! :)

2011. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Én pont ma vagyok 14 hetes. Olyan jó olvasgatni hogy mindenki jól van. Nekem Kyra lesz ha kislány, ha fiú akkor Noel. Szép napokat és mindenkinek gondtalan babavárást kívánok.
2011. nov. 18. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!