Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben járók! Hogy vagytok...

33. hétben járók! Hogy vagytok? Mikorra várjátok? Merre laktok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 2011.02.16 ra vagyunk kiírva. De sanszos hogy hamarabb jön a mi kis csöppünk, mivel nyitott a méhszájam + tegnaptól érzem a jóslófájásokat. :(


Te?? Ti?? Hogy vagytok?

2010. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

32 hetes 2 napos vagyok. Második baba. Elég jól viselem, mostanában estére fáj a derekam, igaz sokat rohanok, mászok, guggolok, hajolok és emelem a 15 hónapos kislányomat.

Teljesen zárt vagyok. Ismét kislányunk lesz, nagyon örülünk neki. :) A pocaklakó sokat mozog nagyon, és forog is, 27. héten faros, 31. héten fejvégű és most megint faros. Kíváncsi leszek mi lesz a végére. Az első császárral született, de most mondta a dokim hogy megpróbálhatjuk a természetes szülést ha minden rendben.

Te/Ti hogy vagytok?

2010. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is kislányunk lesz, első baba. :) Ma jól vagyunk, viszont ma nagyon sokat pihentem. Egyébként hol laktok? Te akkor már rutinos vagy, Én még tele vagyok kérdőjelekkel, kételyekkel, félek az ismeretlentől, de próbálok pozitív lenni. :)
2010. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most töltöttem a 34. hetet, február 9-re vagyunk kiírva.

Első baba és kislányunk lesz:) Nagyon várjuk már őt:)

Mostantól vagyok itthon táppénzen, eddig dolgoztam, elkezdtem mosni és vasalni a kis ruháit meg ágyneműt meg minden ilyesmit. Január közepére szeretném ha minden készen állna.

Amúgy jól vagyok, szerencsére semmi bajom, a derekam szokott nekem is fájni ha sokat jövök-megyek vagy állok.

Ja, meg a gyomorsav kínoz, arra szoktam Renie-t szedni, de néha úgy is elviselhetetlen:(


Szegeden fogok szülni.

2010. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én február 20-ra vagyok kiírva, de anyai megérzéseim szerint előbb érkezik majd a csöppöm. :)

A méhszájam 2100-as, így nem nagyon ugrálhatok már. Januártól táppénzen leszek végig, baba ruhákat mosok, vasalgatok, pihengetek.

Az éjszakáim elég érdekesek, sajnos nagyon sokszor nyom a baba, és nem tudok tőle aludni. A derekam is szokott fájni, de mivel elég sokat pihenek, így nem vészes. Amúgy jól vagyok, eddig 10 kilónál járok, remélem, hogy max. 5 jön még fel a szülésig.

2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én ma töltöm a 33. hetem. Ikreket várunk,2 kisfiút:) Febr. 20-ra vagyok kiírva,de mivel ikerterhesség,nagy valószínűséggel hamarabb jönnek. Nem is bánnám,mert már nagyon nehéz! Azért min. január közepéig ki kell húznom,hogy a dokimnál a Bajcsyban szülhessek. (elötte indulna,akkor klinika a koraszülött intenzív miatt:(....Szorítsatok!!!

Én is drukkolok mkinek,kitartás és egészség!

2010. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2. baba.

Az első kislány, és 17 hónapos lesz a napokban.

Kecskeméten szülök a tervek szerint.


Nekem is nyitott a méhszájam. Már a 24. héttől. De azóta nem változott. Remélem. Majd jövő kedden lát újra a dokim.


A gyomorsav az én torkomat is marja... Ráadásul rengeteget vérzik az orrom. Ma 2x is. És nagyon. Kicsit már aggódok is, hogy ugye nem a trombocitáim alacsonyak. De remélem, nem. Az eslővel si sokat vérzett az orrom.


Február 21-re vagyok kiírva. Remélem, nem jön előbb, mert Apa nem lesz itthon előtte.

2010. dec. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!