Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt szegedi kismama?...

Van itt szegedi kismama? Mikorra várjátok a babót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Egyenlőre még Szegeden lakunk,itt dolgoztam,és a párom is,bár márc.végén hazaköltözünk Orosházára,akkorra lesz beköltözhető a házunk.A 31.hétben vagyok,kislányunk lesz,és ápr.28-ra vok kiírva.Te?Kislány?kisfiú?Mikorra?
2009. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia


Én május 19-re és kisfiút. Azt tudod, hogyan megy itt a klinikán a szülés: mikor szólnak a dokimnak vagy nekem kell őt értesíteni? Hány ágyas szobák vannak? És hasonlók

2009. febr. 26. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm itt szült Szegeden(Oh-ról jött át)de azt hiszem Ő valami "fizetős"helyen,mert egy szobába lehetett a babával,és csak ketten voltak.Oh-n úgy zajlik,hogy amikor bemegyek a kórházba,megvizsgál az ügyeletes orvos,és ha úgy látja,hogy irány a szülőszoba,akkor értesítik a fogadott orvost,illetve ha van fogadva szülésznő is.
2009. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én is szegedi vagyok, junius 4-re irtak ki, kislányunk lesz:)

Nem hallottam tul sokat az itteni dolgokrol, de amit tudok, leirom neked.

A szülés után az őrzőben maradsz a pároddal, illetve egy kis mosdatás után a babóval kb 2 orát. Itt csak 3an vagytok. Utána apát hazaküldik, neked tusolnod kell,majd irány a korterem, ami 3-6 ágyas lehet. A babókat mindig hozzák enni mag napközben is sokat lehet veled. Az éjszakákat Te kéred, hogy veled legyen vagy sem.

A fogadott dokit és/vagy szülésznöt elvileg még az elején, a felvételedkor értesitik arrol, hogy szülni fogsz.

Remélem, tudtam valamit segiteni.

További szép babóvárást!! :)

2009. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszi szépen a segítséget.


Mindenkinek problémamentes szép pocakos hónapokat kívánok

2009. febr. 26. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Szegeden szülők aug.7-én.2.5 éve is itt szültem igaz hogy nem itt lakom.Mindennel megvoltam elégedve annak idején,kedvesek voltak az orvosok,a nővére és a csecsemősők is.Az előttem író jól írta le az ottani helyzetett tényleg ilyen.Én az első babámat Orosházán szültem a másodikat Szegeden és a 3.is itt fogom.Teljese más!Nektek is van fogadott dokitok?Ha nem vagyok indiszkrét ti milyen tarifákat hallottatok most.A 10x-es összeg kicsit sok annak idején sem adtunk annyit,mert a 9 hónap alatt is sok ott marad a dokinál azért a pár pecért.
2009. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem van egy doki, akihez szoktam járni. Ő lesz bent a szülésnél is. A rendelésért nem kér pénzt, mert az a vasasban szokott lenni, de a szülésért én úgy tudom, hogy 60ezret kér.

A 10X-t én is hallottam, szerintem sem reális, de úgyis kifizetik a kismamák elv alapján elkérik a dokik. :(

2009. febr. 28. 16:26
 8/8 anonim válasza:

Mi Július.01-re várjuk az első babánkat.Kislány lessz.Sajna még én se nagyon tudok semmit hogy mi a szokás.

Mi nem választottunk orvost.

2009. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!