Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most 13 hetes hogy van?...

Aki most 13 hetes hogy van? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

12+2 vagyok ma.

Június 02-re vagyok papíron kiírva, de programozott császár lesz, kb 1 héttel hamarabb megszületik a baba.

Aránylag jól vagyok, kicsit "érzem" a derekam, de ennyi. Hányni nem hánytam egyszer sem, de émelygésem többször volt.

UH rendben, védőnő is, orvos is.

Még nem kellett vérvétel, majd csak a 16 hetes I.rutin lesz.

Kicsit nehéz mert van egy másfél éves kislányunk, Őt emelgetnem kell időnként, pihenni nem nagyon tudok, de nem baj :)

2011. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én május 18 ra vagyok kiírva. Nekem ez az első baba, alig várom a picurt. Uh-n nekem is minden rendben volt, decemberbe megyek genetikaira. Meg afp-re. Van már pocid?
2011. nov. 14. 18:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 14 hetes vagyok!Május 10-re vagyokkiírva!Tuti hamarabb jön (bár simán),mert most nem lesz annyi időm pihenni mint a lassan két éves első gyerkőcömmel, és már most mondja a dokim, hogy ez a kismanó sem lesz kisebb!És a méhemmár nem nagyon bírta a lányom hosszát!

Én sajnos nagyon rosszul voltam kb 4 nbappal ezellőttig!11 hétig voltam rosszul! :( Az első terhességem alatt meg egyszer sem :)Szóval nekem nagyon más akettő!Pedig a doki már mondta a hétvégén, hogy valószínő Ő is kislány lesz!

Amúgy a vérképem tökéletes, a doki szerint is minden rendben van!


És Te hogy vagy?Mikorra várod?


23 hós kislány és 14 hetes pocakbabai anyuja

2011. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18:20-as vagyok,nekem ha nyár lenne, már mindenki észre venné, de így a kabát alatt nme látszik! :(
2011. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mi is jól vagyunk, bár én még csak úgy tudom hogy kislány lesz hogy anyum megjósolta nekem. :-)

Neked már látta a doki? Először május 10re voltam kiírva, de megváltoztatták május 19-re, az uh-n meg 18ra :-) Úgyhogy valahogy akkor tájt fog jönni :-D

Rosszul szerencsére nem szoktam lenni, egyszer volt egy pici vérzésem még az elején, de azóta minden rendben velünk. Múlthéten voltunk uh-n, össze vissza pörgött a pocimban. Édes volt, soha nem állt meg, mindig más pózban volt :-)

2011. nov. 14. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia. 13 hetes+2 napos vagyok. Május 19-re vagyok kiírva. Uh rendben, valószínű, hogy kislány érkezik, a most 15 hós fiam mellé. Mindenki nagyon boldog annak ellenére, hogy nem tervezett baba és védekezés mellett jött. A 8. héttől gyötör a hányinger és a rosszullét sajnos. Már azt várom, hogy mikor múlik el.
2011. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is május 18-ra vagyok kiírva :) Első bébi, és egyáltalán nincs még pocim. Amúgy tök jól vagyok az elejétől fogvas. Nekem is egyedül a derékfájás okoz problémát.

2011. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én május 19-re vagyok méret alapján kiirva,mensi alapján meg 21-re. Nekem első baba,bár sajnos a méhlepény miatt veszélyeztetett lettem,de érzem,hogy minden rendben lesz:) A 12 hetes uh-án mintha kis kukist láttak volna(bár mondták,hogy ilyenkor még nem lehet biztosat mondani) és mi is úgy érezzük a férjemmel,de kislánynak is nagyon örülnénk. A lényeg,hogy egészséges legyen:)
2011. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én május 20ra vagyok kiírva.A vérnyomáson a béka feneke alatt van, annyira alacsony. Én is várom már nagyon. Nekem mindenki azt mondja fiú lesz, de én meg úgy érzem kislány, de végül is teljesen mind1 csak egészséges legyen a drágám. Vigyázzatok magatokra!
2011. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok én május 27.-re vagyok kiírva, ma vagyok 12+5hkm. Már 1 pici pocim van, mindig is volt, de már a formája megváltozott, kerekedik!!!:)
2011. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!