Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy minden...

Honnan tudhatom, hogy minden rendben van-e a babával?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam 12. heti uh-n ott minden rendben volt, utána most már csak a 20. hét körül lesz!!! Tehát addig honnan tudom, hogy minden rendben van vele? Ha nincs semmi panaszom, nem ütöm meg magam, nem kapok el fertőzést és egyéb influenza szerű dolgot, akkor már szinte esélytelen, hogy baj legyen? Mert a csütörtök óta nyugodt vagyok, csak most ez rám jött hirtelen ez a gondolat, lehet a pánikbetegségem miatt... Köszönöm a válaszokat!!!
2011. nov. 12. 12:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mentem el, h addig kuncsorogtam ott, míg elintéztek nekem egy időpontot. Nem voltam háziorvosnél, de kamaszkoromban pszichiáter szedált és ezt meguntam. Nekem az volt az érzésem, h ki kellett mondanom. A pszichológusom segített. Nemcsak beszélgettünk, hanem relaxációs gyakorlatok is voltak. Fantasztikus volt. Sajnos mindketten külön országban élünk már.

Azt nem mondom, h nem pánikolok, de nem görcsölök annyira, mint azelőtt.

2011. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia első babám én is nagyon aggódtam amikor 6 hétig semmit nem tudtam róla és még a mozgását sem éreztem,ezért mentünk el 16 hetesen 4D-re és felejthetetlen élmény volt meg tudtuk a nemét csináltak genetikai szűrést is és megnyugodtam még mielőtt tudtam volna az AFP eredményét

én nem betegségek miatt féltem hanem egyszerűen azért hogy megmaradjon a baba,annyi mindent hal az ember meg hát vannak kedves okos ismerősök is akik direkt paráztatnak.

Most 38hetes vagyok és már nagyon várom a szülést,azóta voltam még 3szor 4D-n csak mert az orvosomnak van,és valóban a pofija a 25 héttől már gyönyörű de akkor már nem fér bele a képbe csak egy-egy testrésze.

Ha megnyugtat menjetek el hidd el megéri!

2011. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12.20-as, szerinted az nem OFF, amit te írtál???? Tudod, a felfelé és lefelé mutató nyilacskák...
2011. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, ezen sokan átmennek, én is féltem, de a szervezetünk olyan, hogy jelez ha baj van.
2011. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én se a betegségek miatt félek, azon aggódok, hogy dobog-e még a pici szíve!!!:( Szörnyű így aggódni, bár tudom, hogy nem kéne...
2011. nov. 12. 13:07
 16/20 Atroposz ***** válasza:
Ha nagyon félsz vegyél ilyen magzat szívhang figyelőt ....
2011. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, veszek, csak nem tudom mikortól lehet vele nézni a szivüket, mikortól lehet vele megtalálni?
2011. nov. 13. 09:38
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ez a 12. héttől: [link]

De ne ijedj meg, ha elugrik és nem tudod folyamatosan venni a jelet. Kb. a 33. hét körül kezd annyira szűkös lenni a hely, h vizsgálóeszközzel be lehet venni szépen a hangot. Ezért is van az, h nem ctg-znek nagyon előtte, csak kivételes esetben. Ez a doppler azért egy jó dolog.

2011. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)))
2011. nov. 13. 12:09
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz, de a babák bent nem szeretik. Ha veszel, akkor tényleg csak akkor kukucsolj, ha nagyon izgulsz.
2011. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!