Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy minden...

Honnan tudhatom, hogy minden rendben van-e a babával?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam 12. heti uh-n ott minden rendben volt, utána most már csak a 20. hét körül lesz!!! Tehát addig honnan tudom, hogy minden rendben van vele? Ha nincs semmi panaszom, nem ütöm meg magam, nem kapok el fertőzést és egyéb influenza szerű dolgot, akkor már szinte esélytelen, hogy baj legyen? Mert a csütörtök óta nyugodt vagyok, csak most ez rám jött hirtelen ez a gondolat, lehet a pánikbetegségem miatt... Köszönöm a válaszokat!!!
2011. nov. 12. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

12 hetes vagy és már ezen pánikolsz? Szerintem menj el egy jó pszichológushoz, mert mit fogsz csinálni ha megérkezik a baba?

Nem rásegíteni a pánikbetegségre, de pont most olvastam egy történetet, hogy megszületett a baba, rendben volt, kitolták a levegőre és meghalt. Kiderült valami szívbetegsége volt. Vagy ott van az a színész, akinek az agyában volt születése óta gond valami érrel.

Soha nem tudhatod rendben van e minden, hiszen nem viheted orvoshoz állandóan, nem végeztethetsz el rajta mindenféle vizsgálatot és nem retteghetsz egész életedben sem.

És nem esélytelen, baj bármikor lehet.

2011. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia Tuncyy!

Egy másik kérdésnél már váltottunk pár szót. Nagyon örülök hogy minden rendben! Ne aggódj, minden jól fog alakulni, a babád bizti szépen fejlődik majd. Sok ez a 8 hét, de hidd el, gyorsan elrepül. egyébként a 18. héten kell majd menni UH-ra szerintem, én előtte a 16. héten vérvétel meg vizelet, legalábbis nálam ez a menet. 14 hetes vagyok, bár itt becsúszott egy kis gond, de MINDEN RENDBEN LESZ!!! Nem lehet másképp!!! Ha esetleg mégis szeretnél bekukkantani hozzá, menj el egy olyan magánrendelésre, ahol van a dokinak UH., és ő biztosan megnyugtat majd.

Kitartás! Zsuzsu

2011. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tudom, hogy ilyen vagyok, voltam már orvosnál terhesség előtt, hát akkor nincs mit tenni reméljük a legjobbakat!!!
2011. nov. 12. 12:11
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Na, az első válaszoló jól megbiztatott téged!!! Az empatikus készsége hagy némi kivetnivalót...
2011. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is Zsuzsu a választ, boldog babavárást Neked is!!! Majd az lesz, hogy megyünk 4D-re, csak nem tudom mikor lenne érdemes!?
2011. nov. 12. 12:13
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok vele, aggódom, nemsokára megyek a 18 heti UH-ra. De tudod "Minden fejben dől el"
2011. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Leírtak előttem mindent. Én csak annyit fűznék hozzá, h nagyon sürgősen keress fel egy pszichológust (nem pszichiátert), mert az ilyenfajta pánikbetegség nemcsak a te, de a megszülető baba, apa életét is megnyomorítja. Én sokat köszönhetek az én pszichológusomnak, aki nem volt fizetős és mégis nagyon jó terápiát adott.
2011. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Zsuzsu vagyok. Állítólag 4Dre igazán 28. hét körül érdemes menni, akkor van igazi "moziélmény". Persze van aki többször is elmegy, tudok olyat, aki a 16 héten volt, és már felejthetetlen élményről számolt be.

Nyugi!!! :)

2011. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


Hej, az a szövegértelmezés, ugye.

2011. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én menni akartam pszichológushoz, de azt mondta a pszichiáter, hogy, nem ajánlja, mert jobban rám törhet a szorongás stb. stb. De a háziorvos se adott beutalót, csak a pszichiátriára, mert szerinte pszichológus felesleges, de megfogadom a tanácsod, és nem fogy érdekelni ezen orvosok véleménye, mert Te tapasztaltad, hogy segít, tehát, akkor miért ne hallgatnék Rád!!! Köszönöm az eddigi és ez utáni válaszokat!!!
2011. nov. 12. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!