Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok a párom...

7hetes terhes vagyok a párom nem akarja a babát én meg igen?

Figyelt kérdés
roszul is érzem magam de lehet hogy ez a viták miatt vannak
2011. szept. 28. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés... Együtt kell döntenetek, ne itt várj választ, tőlünk. Sajnos ebben helyetted nem dönthetünk. Annak sok értelme nincs, hogy megtartod, és szétmentek, de az se jó ha elveteted. Szegénykém. :( Remélem sikerül jó megoldást találni, és marad a baba is.
2011. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hogyan döntöttetek végül?
2011. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tegyök fel, ha valaki mindig terhes less, mint az egyik ismerősöm, akiben semmi felelősség nincs, akkor neki is azt tanácsolnátok, hogy tartsa meg mindet?Milyen szép életük van a gyerekeknek az intézetben, mivel ő minden évben szüli a gyerekeket.De nem baj, cask szüljön világba, mert az abortusz az emberölés szerintetek. Akkor ezek szerint abortuszt végző orvos is egy barbár gyilkos. Na tőlük, hogy nem kérdezitek meg, hogyan képes megülni egy magzatot?
2015. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!