Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok a párom...

7hetes terhes vagyok a párom nem akarja a babát én meg igen?

Figyelt kérdés
roszul is érzem magam de lehet hogy ez a viták miatt vannak
2011. szept. 28. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem erőszakolhatja rád hogy ne tartsd meg, de te sem erőszakolhatod rá, hogy felvállalja, ha ő nem akarja.
2011. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a vita miatt és a terhesség miatt is érezheted rosszul magad, meg persze pszichésen is a konfliktus miatt. Konkrét kérdést én sem látok.
2011. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
tartsd meg
2011. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megtarthatod, de nem várhatod el tőle, hogy gyerektartáson kívül bárhogy is gondoskodjon a gyerekről. Azt meg gondolom te sem akarod, hogy a gyereked apa nélkül nőjön fel.

Nehéz döntés. Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2011. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk sem tervezett babaként jött az első, fiatalok voltunk (én 22, párom 21), de mikor kiderült, hogy terhes vagyok teljes mellszélasséggel mellém állt a párom. Esküvő stb., azóta 3 éves a nem tervezett baba és most jön a 2. DE én anno abban az esetben, ha a párom nem így fogadta volna, biztos, hogy nem tartottam volna meg a babát. Nem akartam volna egyedülálló anyaként, apa nélkül felnevelni egy gyereket. Ebben az esetben kénytelen lettem volna elvetetni, DE az a kapcsolatunk végét is jelentette volna számomra! (persze azt nem mondtam el a páromnak, hogy szakítanék vele, ha abortuszra kerül a sor...nem akartam befolyásolni) Mert egy ilyen helyzet után nem tudtam volna őszintén szeretni őt!

Szerintem válasz út elé érkeztetek és ezt kell megbeszélni.....

2011. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem meg,hogy még mennyi ember jön avval ,hogy gyilkolj és ha őket ölnék meg?Azért abba bele kéne gondolni ha megölöd a magzatot egész életedbe báni fogod. [link]
2011. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni hogy átgondolta-e, miért nem akarja? Mitől fél? Kérdezd meg hogy szeretné-e ha elvetetnéd? Persze, ha el kellene vetetned miatta, akkor természetesen vége lenne a kapcsolatnak. Ezt is megmondanám.
2011. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a nővéremet is elhagyta a pasija mikor terhes lett.februárban születik majd a baba.nővérem boldogan várja annak ellenére,hogy a pasit abszolút nem érdekli a pici.

biztos lesz majd olyan férfi is aki a babával együtt szeretni fogja és sokkal jobb apja lesz mint az igazi.

és semmi nem garantálja amúgy azt sem hogy örökké együtt lesztek ha nem tartod meg a babát.és egy ember életéről van szó.ultrahangon már a szívét is lehet hallani.

2011. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
neki van az elsö házaságábol egy fia 13 nekem egy lányom12 és van egy közös kislányunk aki 11honapos én 32éves vagyok ö 39 nem vagyunk már olyan fiatalok
2011. szept. 28. 21:54
 10/13 A kérdező kommentje:
3éve vagyunk együtt
2011. szept. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!