Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, kb...

7hetes terhes vagyok, kb 6hétig semmi bajom nem volt, de most egyre jobban hányingerem van, szédülök, gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
nektek 7hetesen milyen rosszulléteitek voltak, és hogyan kezeltétek őket???
2011. jún. 4. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
?????????
2011. jún. 4. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Sehogy, próbálok uralkodni magamon de sz@rul vagyok nagyon. Ja, Magne B6-ot szedek több kevesebb sikerrel.
2011. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem:( én a jövöhéten veszek gravidát abban van magneb6 is

ugy tudom!

2011. jún. 4. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen,ezek a remek dolgok a 6.héttel kezdődnek:)

A hányingerre ihatsz jó hideg szénsavas gyömbért,az sokat segít,vagy rágcsálj egy kis kekszet.A gyengeség ,fáradtság normális,ezen csak a pihenés segít.A szédülés meg lehet vashiány,vérszegénység miatt.

Önmagában a magnézium ezeken nem segít,valamilyen terhesvitamint mindenképpen jó,ha szedsz.

2011. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kb ennyi idős terhesen kezdődtek a hányingerek. Gravidát szedtem és utólag rengeteget olvastam itt, hogy a Gravidától nagyon sok nőnek volt hányingere és mikor váltottak, akkor ez abbamaradt. Nem tudom, hogy nekem attól volt-e vagy sem, de arra emlékszem, hogy a mandarint ettem kiló számra, mert minden más ki akart jönni. Ja és a forró leves esett még jól. Aztán a terhességem felénél abbamaradt a hányinger, bár a Gravidát is 20 hetesen hagytam abba, szóval lehet benne összefüggés. Kitartást, mert megéri:) 10 hós kislány anyukája

2011. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gravidától csak akkor van hányingere az embernek, ha nem evés után veszi be.

Én pl ha csak úgy bekaptam reggel sietés közben nagyon rosszul voltam tőle, de ha evés után vettem be, akkor nem volt semmi bajom.

Ez szerintem az összes vitaminra jellemző tök mindegy hogy Gravida vagy Elevit vagy akármi..

2011. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!