Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki magánklinikán volt abortus...

Aki magánklinikán volt abortuszon?

Figyelt kérdés

Kérlek csak olyanok írjanak akik tudják a kérdéseimre a választ.Magánklinika esetében is szükséges előtte védőnőhöz bizottság elé állni, vagy ilyen esetben ezek megkerülhetőek?

Még nincs döntés nem kell lehurrogni eleget szenvedek enélkül is, kérlek írjátok meg ilyenkor hogy működik.köszönöm szépen


2011. szept. 18. 09:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én ma 15.18-as, lap teteje :) nagyon átérzem, amiket leírsz, ha én most terhes lennék, számomra maga lenne a világvége. A lányom 2.5, és nem tudom, lesz-e még gyerekünk. Mondom ezt úgy, hogy egy tünemény a gyerek, csak nekem lelkileg nagyon nehéz, hogy soha nem tudok kicsit magamban lenni. Az elsőnél is sírtam a legelején, hogy elveszítem a gondtalan boldog életünket és így is lett, de nyilván megérte, nem tudok a lányommal betelni, imádom. Aztán élveztem a terhességem, kicsit talán meg is győztem magam, és igazam lett, boldog család vagyunk. Mégis, nem tudom, lesz-e erőm az egészet újból kezdeni.
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megértem a problémádat. Nekem mondjuk fordítva állt a helyzet, azaz előbb volt egy abortuszom, utána vállalok most babát (12 hetes vagyok). Nagyon nehéz az abortusz, tudom, de ha akkor megtartottam volna, én is egy roncs lennék. Idő kell, és persze egy nagyon nagyon jó pszichiáter ahhoz, hogy kiheverd majd, amire vállalkozol. Én se vagyok abortuszpárti, gyilkosságnak tartom, de már nem tudom elítélni azt, aki elveteti a gyermekét. Fel a fejjel! Gondold át, hogy mi az a félelem, ami miatt nem akarod vállalni a másodikat, és ha valóban úgy látod, hogy így a jó, akkor viszont kérdésedre válaszolva, igen, muszáj végigjárni az egész procedúrát (apuka aláírása, védőnő, családgondozó, anyámkínja). Viszont mindenképpen beszélgess erről a pszichológusoddal is, jót fog tenni.


Kitartás, és őszintén sajnálom, ami veled most van.

2011. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen Mindenkinek!

privát üzenetet nem kaptam meg...


utolsó: mikor volt Neked az abortusz?túl tetted magad rajta?azt tudom, mondta pszichológus, sosem szabad Róla megfeledkezni, kell egy apró tárgy ami rá emlékeztet, és Nektek mindig Ő marad az első baba, ezt sose szabad elfelejteni.

Neked milyen érzéseid voltak?

Én tényleg az egyik legnagyobb abortusz ellenes voltam, soha soha nem hittem volna ilyen eszembe jut, főleg hogy látom a gyönyörű kisfiam. De egyszerűen nem tudom mi lenne a megoldás, a mai napom is borzasztóan telt, csak ülök egy percre nem áll le az agyam, mi lenne a helyes lépés, mert ez nem állapot, hogy ilyen vagyok. Nem akarom hogy a kisfiam ezeket érezze, próbálok jókedvűnek látszani előtte, de reggel is mondta, amikor bebújtam az ágyába, hogy anya sír, pedig nem sírtam, elmondtam neki, hogy anya össze van zavarodva nem tudja mi lenne a jó, hogy újra boldogok legyünk.

Az amire annyira vágytam, hogy újra pocakos legyek, újra kisbaba legyen itthon stb, az mind átfordult, és úgy érzem nem vagyok erre még érett, nem vagyok kész...

Nagyon fáj a szívem, utálom magam hogy fájdalmat okozok mindkét gyerekemnek így....

2011. szept. 19. 17:00
 24/26 A kérdező kommentje:
és ez az állandó érzés, megérzés, ami nem hagy nyugodni, hogy beteg lesz....
2011. szept. 19. 17:01
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez csak a saját bűntudatod kivetítése...
2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, légyszi olvasd el!
2011. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!