Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túl lenni a spontán...

Hogy lehet túl lenni a spontán abortuszon?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőtt 6 hetes terhesen enyhén pár percig görcsölt a hasam, és délutántól elkezdtem barnázni. Kedden elmentem a dokihoz, elküldött hüvelyi uh-ra, azóta görcsölök és dől belőlem a vér. Pénteken lesz befejező műtétem. Nem tudok róla beszélni senkivel, mert sírva fakadok. Most 3 hónap szünetet kell tartani, és utána próbálkozhatunk újra. Aki már átélt ilyet, hogyan tudta túl tenni magát rajta?
2011. júl. 7. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
idő-idő-idő, következő teljesen problémamentes terhességből egy csodás kislány, de a mai napig elszorul kicsit a szívem, ha rágondolok :(
2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!Őszintén együtt érzek veled.Két éve történt velem hasonló.10hetesen leállt a szívműködése.A Bibliában kerestem választ a kérdéseimre,és találtam is.

Megtértem:).Másképp,nem tudom,hogy léptem volna túl ezen.

2011. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tegnap (szerdan) estem at egy ilyen muteten, korai vetelesem volt, beutaltak, elaltattak es kitakaritottak a mehben maradt felesleget. Nekem is rosszul jott ez a helyzet, csak 4 honap mulva probalkozhatunk babaval.
2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tudom az eszemmel, hogy nagyon gyakori ez a dolog, de a szívem nagyon fáj miatta, hogy mért pont velem? Gondolom, ti is így éreztek. Nekem mondjuk már van egy 3 éves lányom, nélküle szerintem sokkal nehezebb lenne. Viszont annyira vágyik kistesóra, és tapsolt örömében, mikor kiderült, baba van a pocakomban. Képzeljétek, milyen volt elmondani, hogy mégsem lesz még sokáig! Bár ne szóltam volna neki 3 hete a terhességről!
2011. júl. 7. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Én végig azt mondogattam magamnak, hogy biztos azért nem maradt velünk ez a kisbaba, mert beteg lett volna, de fog küldeni nekünk egy egészséges kisbabát.

Nekem a műtét közben történt egy "kis" baleset, ezért 6 hónap várakozást mondott az orvos, de mi nem tudtunk várni. 4,5 hónap múlva már nem védekeztünk, és egyből terhes is lettem. Azóta már meg is született a kislányom.

2011. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én abban a tekintetben voltam "szerencsés", hogy a vetéléskor teljesen kitisztultam, és nem csináltak nálam művi befejezést. Az is igaz, hogy én nagyon pozitív személyiség vagyok, és a jó oldalát próbáltam keresni a történteknek. Mi a férjemmel megköszöntük a sorsnak, hogy elvette tőlünk a valószínűleg életképtelen gyermekünket. Egy hónapot kellet várnunk, utána azonnal teherbeestem, és már két éve, hogy megszületett az egészséges, gyönyörű kisfiunk. Gyakran eszembe jutnak az előznények, és nagyon örülök, hogy így alakult.

A természet "kegyes", és nem hagyja megszületni az életképtelen utódokat.

2011. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Átérezve fájdalmadat, sok sok erőt és kitartást kívánok!


Tavaly január 9én volt spontán vetélésem művi befejezéssel...

Sajnos tudom milyen érzés, én akkor azt hittem belehalok...pedig azt a babát nem terveztük, mégis az az érzés leírhatatlan....

Csak az adott erőt, hogy 3 hónap és újra próbálkozhatunk. A műtét után csak erre koncentráltam, e körül forgott minden gondolatom...azt hittem sosem fog eltelni az a 3 hónap, csak arra koncentráltam, hogy a következő terhességemre maximálisan felkészüljek mind testileg mind lelkileg.. Én akkor életmódot váltottam, ez is segített abban, hogy kicsit lekössem magam. Tornáztam, egészségesebben próbáltam enni és néztem a naptáramat minden áldott nap.

Aztán eltelt a 3 hónap, vettem peteérés tesztet és az első peteérésemkor terhes is lettem, decemberben született meg a kisfiam.

Ezt azért írtam le, hogy erőt adjak, hitet és remélem némi segítséget!

Nagyon szívesen "meghallgatlak" ha írsz, napsütéses napokat kívánok Neked!

2011. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyesmin nem egy két hét alatt lesz túl egy nő. Adj időt magadnak sírj ha neked attól könnyebb amennyit csak akarsz. Nem kell szégyellned mert ez ilyenkor természetes. Aztán idővel könnyebb lesz már nem fog el a sírás vagy a szomorúság lassan minden visszatér a régi kerék vágásba s végül ismét ott lesz a kis pocaklakód.
2011. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnálom, hogy Veled is megtörtént. én két éve estem át egy ilyen műtéten, rá öt hónapra megfogant a kisfiunk, aki már 10 hónapos. én úgy próbáltam túlélni, hogy amint lehetett, újra próbálkoztunk. A terhesség alatt végig izgultam, hogy minden rendben legyen, gyógyszert is szedtem az elején. Most próbálkozunk a kistesóval, de az az igazság, hogy most is ugyanolyan félelem van bennem a vetéléstől, és élénken emlékszem mindenre, a fájdalom enyhült, de soha nem fogom elfelejteni.
2011. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!