Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki magánklinikán volt abortus...

Aki magánklinikán volt abortuszon?

Figyelt kérdés

Kérlek csak olyanok írjanak akik tudják a kérdéseimre a választ.Magánklinika esetében is szükséges előtte védőnőhöz bizottság elé állni, vagy ilyen esetben ezek megkerülhetőek?

Még nincs döntés nem kell lehurrogni eleget szenvedek enélkül is, kérlek írjátok meg ilyenkor hogy működik.köszönöm szépen


2011. szept. 18. 09:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy végig kell járni mindent, mert ez törvényileg van meghatározva, nem a közkórházak szabják ki.
2011. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a menete , ugyanugy korhazban csinaljak es ugyanugy faj a tagitas
2011. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ugyanazok a feltételek szükségesek. Ellenkező esetben a dolog tiltott magzatelhajtásnak minősül, egy magánklinika sem fogja ennek a kockázatát vállalni.
2011. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha szlovák magánklinikára gondolsz, bár gondolom akkor írtad volna. Ott nem.
2011. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha Magyarországon mész, akkor kötelező, attól, hogy magánklinikára mész. Külföldön a külföldi törvény számít.
2011. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz már annyira lelkileg a béka feneke alatt vagyok.van már egy gyerekem, tudom hogy gyilkosság az abortusz világ életemben ellene voltam, sosem gondoltam volna hogy eszembe jut. de az hogy hetek óta kínoznak a szörnyebbnél szörnyebb gondolatok, megérzések azt nem tudom feldolgozni, és a másik gyerekem sínyli meg, és persze a családom, hiába próbálom összeszedni magam, valami nem engedi és minden porcikám ellenkezik.de hiába írom ezeket le, aki nem érzi amit érzek az könnyen elítél.akartam testvért, akartam szép családot, de úgy érzem ebbe belerokkanok, és nem bírom, és miattam lesz beteg a baba, amit sose bocsájtok ugyancsak meg magamnak, tudom ha megölöm sose tudom meg.nem vagyok hülye ember, minden végigfutott már az agyamon, egésznap csak őrlődök
2011. szept. 18. 13:20
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
De van valami oka is a lelki állapotodnak? Esetleg leírnád, hogy mégis mitől lehet? Mindenesetre hidd el, ha eldobod a gyermekedet, attól csak rosszabb lesz. A lényeg, hogy higgy benne, hogy képes vagy összeszedni magad, mert Te NAGYSZERŰ NŐ VAGY, és légyszi ezt minden reggel ismételgesd el hússzor.
2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Amikor megláttam a tesztet majd kiugrottam a bőrömből, örültem.Ez így ment 2 hétig.Aztán valami történt, de semmi olyan amivel magyarázni lehetne.Az elején azt hittem a hormonok.De ez már több hete így megy, esténként beletörődök, és elfogadom, és próbálok örülni, tervezgetni, aztán jön a reggel, amikor minden összedől, azt érzem nem nem szabad!és egész nap csak sírok, amikor nem lát a kis fiam.Nem tudom mivel magyarázni, sosem voltam ilyen.Borzasztó embernek érzem magam. Akárhogy próbálom magam összeszedni nem megy...És tudom hogy attól sem lenne jobb, és fájna, de úgy érzem, ha holnap úgy ébrednék, hogy már nem vagyok terhes jobb lenne, és újra tudnék a régi lenni, persze fájdalmakkal a szívemben. De így meg úgy érzem, hogy a kisfiamnak is nagyon rossz, a babának is bennem, és csak egy roncs anyjuk lesz
2011. szept. 18. 13:46
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag más is van, aki így van vele. Hány hetes vagy? De a lényeg: Te a lelked mélyén igenis szeretnéd ezt a babát, hisz örültél, mikor megtudtad. Hidd el ÜGYES LESZEL, össze fogod tudni szedni magad. Egy év múlva a világ legboldogabb embere leszel, ha bízol magadban, és bátor vagy! Fel a fejjel.:) Párod szeretné a babát?
2011. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
azt nem bánnád meg ha megtartanád, de azt igen ha elvetetnéd! kitartás! hisz ha már van egy kisfiad tudod milyen csodálatos dolog anyának lenni! drukkolok neked, hogy elmúljon ez a szorongás...
2011. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!