Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami különbség, ha...

Van valami különbség, ha kórházban csináltatom a 12. heti UH-t vagy magánklinikán? Már több vetélésem is volt a 9. hétig és az orvosom elég alapos.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első babám beteg volt, és nem vették észre (kórházban). Ha megfelelő lett volna az uh készülék, és az orvos szaktudása (pedig azt hittem nagyon jó doki) nem kellett volna szegénykémet 21 hetesen elveszítenem szüléssel, hamarabb is fájt volna a dolog, de nem így. utána nekem is volt még 3 vetélésem.

Azóta van egy kisfiam, és soha nem mentem TB-s rendelésre. Inkább kifizettem egy 4D-s uh-t, utaztam 60km-ert ezért.Ne ezen múljon, inkább nem eszem egy hétig.

2010. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Semmi különbség nincs ha olyan az orvos!

Én egyszer voltam ingyenes uh-n mert a dokim akkor épp nyaralt..Az egész olyan volt mintha egy gyári szalagon lennél,bemész és talán kapsz egy pár másodperces mosolyt,majd miután végre kényelembe helyezted magad már vége is a vizsgálatnak és hívják a következő embert,jó esetbe még annyit odaszól a doki,hogy minden rendbe...én ezt tapasztaltam :( Amint a magándokim haza ért egyből mentem hozzá uh-ra mert kész ideg voltam......2 vetélés után nekem ez nem volt megnyugtató. A magándoki más...sokkal alaposabb mert ha a 100. kérdésedet teszed fel is válaszol a dologra stb mivel fizetsz neki így bőven lehet elvárásod iránta stb,meg 2 percnél több ideje van egy emberre.

2010. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!