Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedek terhes vitamint, van...

Szedek terhes vitamint, van benne: D E C B1 B2 B3 B12 K vitamin, Folid Acid, vas, magnézium (150mg), cink, de szedek pluszba meg kalcium es magnezium tablettat. Jo az osszetetel?

Figyelt kérdés
ebbol a kalcium 800mg a magnezium 300mg.Nem uti a 2 gyogyszer egymast?Nem tul sok?Nem lehet a babanak baja toluk?
2008. márc. 8. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt a magnézium jó mert nem fog keményedni a pocid a calcium meg jó a kis csontjainak de én inkább sok tejet iszok ennek érdekében viszont magnéziumot szedek én is pluszba a vitaminok nem ártanak gratula a babához
2008. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit meg nem használ fel a szervezeted,azt ki is pisiled nemes egyszerűséggel.
2008. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezeket szedem:terhes vitamin, kalcium, magnézium, vas. Amikor kiírta a dokim, azt mondta mindenből a legmagasabb tartalmút kell szedni. Egyedül a sok folsav árthat ha azt szedsz még pluszba. Az benne van a terhes vitaminba, de vannak olyanok akik nem szednek terhes vitamint, azoknak kell szedni a folsavat magába.Azért a legközelebbi vizsgálaton kérdezd meg a dokit.

Üdv. 21 hetes ikres kismama

2008. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!