Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnézium és kalcium szedése...

Tóth Bernadett2 kérdése:

A magnézium és kalcium szedése egyszerre?

Figyelt kérdés
Vki mondta h "ütik" egymást, tehát a Mg semlegesíti a kalciumot. Dokit is majd megkérdezem, de ti hogy tudjátok?
2010. dec. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél én is figyeltem, hogy hány óra telik el egyik és másik beszedése között, de végül napi 3x2 magnéziumot kellett szednem, így a kalciumot nem tudtam volna bevenni...

Végül egy gyógyszerész ismerősöm mondta, hogy teljesen mindegy, mikor veszem be őket, nem számít...


Másodjára már lazább voltam. :o)


Jó babavárást!

2010. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedtem mind a kettőt.Nem bántották egymást.
2010. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És emellett még kell szednem a neo-ferro-folgammát, azt meg 2 órával a Mg után kell... Nem tudom így figyelni mit mikor szedek. :)
2010. dec. 27. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én napi 5x2 Mg-t szedek. A neoferro-t elalvás előtt szoktam, vagy ha elfelejtem, akkor valamelyik éjjeli felébredésemnél, úgy tuti nem üt semmit. Nagyon nehéz lenne összeszervezni egyébként...
2010. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én csak arra figyeltem, hogy a gyomrom bírja a sok tablettát (én is Neo-ferrofolgammát szedtem)

2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok!Én bio-vitaminokat szedek, két félét. Az egyik amiben a B vitaminok, folsav és A vitamin van. A másik pedig magnézium-kalcium.Tehát én úgy gondolom semmiképp nem ütik egymást.
2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!