Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ovu napján esett teherbe...

Aki ovu napján esett teherbe annak kisfia vagy kislánya született?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy fiús hímivarsejt gyorsabb, de a lányos hímivarsejt tovább életképes, így aki aznap van együtt, annak fiú lesz. Ez mennyire igaz? Én ovu napján estem teherbe.
2011. aug. 24. 14:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ovu előtt és ovu napján is együtt voltunk, eddig úgy néz ki, hogy kislány. de holnap tutira kiderül a 4D-n remélem.
2011. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én is hiszek ebben, bár nálunk nem tudom még, hogy alakúl. 15 hetes vagyok, és még nem tudjuk mi lesz, a doki első körben fiúra tippelt, de azt mondta ez még közel nem biztos. Mi együtt voltunk ovu napján és előtte is minden nap kb 1 hétig.. :) Biztosra mentünk.... :):) Így én nem tudom, hogy a tovább életképes lányok vagy a gyorsabb fiúk közűl ért-e célba valaki, de ha voltam 4 D ultrahangon, igérem megírom!! :)
2011. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Két lányommal mikor terhes lettem, rögtön menzesz után együtt voltunk amikor éppen akartuk és természetesen ovukor is.

3. babát már nagyon fiúra szerettük volna, ezért csak pé-től voltunk együtt minden nap és bizony bejött. :)

Köszi Czeizel bácsi :P

2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Anikó1985 ***** válasza:
Sziasztok! Ezek szerint, ha valaki mondjuk 14. napon volt együtt a párjával, de azt mondják, hogy a baba később pár nappal fogant, az valószínűleg kislány lesz? Mert nálunk így történt és a férjem nagyon lányt szeretne, de még csak 12 hetesek vagyunk.
2011. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Anikó!


A válasz: igen!!!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Anikó: Mi ovu után 2-3nappal voltunk csak együtt és kislányt várok!
2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Kisfiú 30 hetes kismama.
2011. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nekem inszeminációm volt, szóval ha úgy vesszük az ovuláció napján "voltunk együtt" és kislány lesz.

31 km

2011. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ovukor és utána pár napig fiú!
2011. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát "utána pár napig" biztos nem, mert a petesejt max. élettartama 24 óra.
2011. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!