Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ovu napján esett teherbe...

Aki ovu napján esett teherbe annak kisfia vagy kislánya született?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy fiús hímivarsejt gyorsabb, de a lányos hímivarsejt tovább életképes, így aki aznap van együtt, annak fiú lesz. Ez mennyire igaz? Én ovu napján estem teherbe.
2011. aug. 24. 14:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Én ovu tesztet használtam ezért tudom, hogy mikor lettem terhes. Ovu napján. Van egy 2 éves kislányunk és ezért nem vagyunk nagy ágyzsonglőrök csak hajnalban vagy éjjel tudunk akciózni akkor meg inkább aludnánk ugyebár mert mindketten dolgozunk. Szóval ovu napján voltunk együtt ez biztos és kisfiúnk lesz 1000%. Én is hallottam ezt a Czeizel-féle teóriát amikor pozi lett a teszt rögtön tudtam is beletrafáltunk és tuti fiú lesz.
2011. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
nekem mindkétszer aznap volt a fogantatás, első lány lett, most fiú lesz.
2011. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Fiú
2011. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
csak ovu napján volt szex, fiú lett. Most három napig volt + az ovuteszt, mindhárom nap együtt voltunk, utána már nem, kislány.
2011. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat kedves Kérdező! Félreértettél, nem kioktatásnak szántam!!!

Csak számomra érthetetlen, h honnan lehet azt biztosra tudni, h a petesejtet pontosan mikor éri el a hímivarsejt. Mert az, h peteéréskor esik valaki teherbe, az tuti. De hogy odabenn mikor pacsiznak össze? Én nem értem ezt. :/

2011. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:23


Nem vittük túlzásba??? Honnan tudod a körülményeket, hogy ilyen megjegyzéseket tegyél?????????

2011. aug. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Mindkettő aznap, vagy másnap és mindkettő fiú ;). Sztem van ebben vmi, persze nem 100%, de még a Czeizel is ezt a módszert javasolja, meg a ph-befolyásolást;).
2011. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Kedves 1!


Az ovu idejét könnyű megállapítani (ébredési testhőmérséklet). Előtte aki védekezik,és csak ovu napján,illetve utána szeretkezik,annak nagyobb az esélye fiúra- függően a leendő apuka spermájának jellegétől (vegyesen képes nemzeni,vagy csak egy nemű utódokat). Nem tudom,mi ezen a nem érthető?


Kedves Kérdező!

Az alapján,amit leírtál,(ovu előtt is együtt voltatok) így nagyobb valószínűséggel kislány fogan,bár ez ilyenkor 50%-os,mert lehet,hogy a lány katonácska már ott várta a "kapuban" a petesejted,de ettől még az ovu napján a fiú katonácska célba érhetett.

Nálunk 2 lány lett úgy,hogy ovu előtt is védekezés nélkül voltunk együtt.


Ha nem felejtem el,akkor pár hét múlva megírom ki fogant ovukor. (előtte este voltunk együtt először védekezés nélkül,hajnal tájt találkozhattak.)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-D


Üdv:2gyerkőcös,38hkm.

2011. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Mi is ovu napján voltunk együtt és fiú lesz. :)

(23h)

2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Fiú
2011. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!