Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek született tavaly májusba...

Kinek született tavaly májusban a kislánya?

Figyelt kérdés
Májusban született kislányról keresek komplett ruhatárat.Az Én lányom 1 éves,májusi.Hol keressek Neki valót?
2011. jún. 9. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is tavaly májusban született a kislányom.Most nem értem a kérdést,használtan szeretnél venni?
2011. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedet én sem értem igazán, de ha inkább használtat szeretnél venni inkább olyan anyukát keress akinek pár hónappal nagyobb a lánya. Ha meg újat akkor bármelyik boltba bemész tudsz együtteseket válogatni. Nem tudom nálatok van-e bababörze, de nagyon jó ruhákat lehet venni. Én a fiamra egy komplett nyári összeállítást vettem 4000 ft-ért. Az egyik bnőm lánya 17 hónapos ő 10.000 Ftos gaytót vett 1500-t. Szóval nagyon jól kilehet fogni!
2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdést én sem igazán értem, de ruhacsomagokat a teszvesz-en vagy vaterán nézhetsz.
2011. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Épp ez a baj,hogy nem találtam kompletten ruhacsomagot.Gondoltam hátha akad köztetek,akinek épp van.

Nézelődöm tovább :)

2011. jún. 10. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!