Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban született babátok...

Májusban született babátok mit csinál? (milyen sullyal es hosszal született)

Figyelt kérdés
Mennyit nött, mit eszik, Mit csinál?
2009. okt. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Imádnivaló egyszerűen! :) nagy baba 8 kg, és 70 cm.Mindent megeszik, anyatejcsit, tápikát, almával is próbálkoztunk, ez is bejött neki.Nem hasfájós. Mindkét oldalra nagyon jó fordul, a forgás nem igazán az "esete", viszont a felüléssel intenzíven próbálkozik , és nem viccelek, de imád kitámasztva ülni és nézelődni... :) Ja, és kisfiú :)

2009. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyem is kisfiu, meg csak egyik oldalra fordul,de azt hatarozottan es gyonyoruen "uszik " a levegoben.Az ules az nalunk is a top tema,nagyon probalkozik :-).Szinten egy orias,csak anyatejes, de mar nagyon cuppog amikor enni lat minket.Most 9kg es 70cm(3630gr es 49cm volt szuletskor, majus 22en).

Es a Tied?

2009. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem kislányom van Csenge 4080g született 56cm. Most 8500g es 70cm. Hason nagyon szeret lenni, aludni is csak igy hajlandó. A forgással nincs bajunk, ügyesen fordul minden irányba, Az ülés nálunk is a toppon van, az apja az ölébe ülteti es hangosan kacag, órákig eltudnám nézni. Be nem áll a kisasszony szája, folyton dumál. Most vettünk neki járókát mert már próbálkozik a mászassal. Köszi nektek. Jó egészséget es jó babázást.
2009. okt. 10. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Május 11-én szültett a lányom 57-cm-vel és 3520 g.2 hete volt 6500 g és 64,5 cm.Úgy látom ő itt a legkisebb.:)

Az ülés nálunk is nagyon bejön ha felültetem kis időre megtartja magát.A mászással ma kezdett el próbálkozni.

Teljesen szerelmes vagyok belé!:)

2009. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam Zétény, 3850gr, és 51cm-vel született, május 17-én. Igazi huncut kisfiú. Tápszeresek vagyunk, már kostólgatunk almát, barackot,sütötököt, nagyon ízlik neki. Pár napja sikerült neki hátról-hasra fordulni, nagyon élvezi, még álmában is csak forog, emiatt most sokat vagyunk fennt éjszaka. Az ülést ö is nagyon gyakorolja, ha hordozóban, vagy a pihenöszékében van, majdnem felül:)Most 7,10kg, és 66cm.
2009. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Május 29,50cm,3400g,most 66cm,és 6500g,forog,has-hát,röhög hangosan,sokat"beszéget",én ültetni nem akarom még kitámasztva,de menne neki,almát,barackot,sütőtökpürét imádja,bár még nem adtam neki annyit amennyit megenne,nem akarok még étkezést kiváltani.
2009. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Május 26-án született kisfiú és Martinnak hivják! 56 cm és 3980 grammal!! 4 hónaposan volt 7kg és 66 cm:)! Hasról hátra forog, sokat nevet már kacag hangosan! Tápszeres de már eszik almát, őszibarackot, sütötököt, tejpépet imádja:)!

Igen az én kisfiam is egyfolytában ülni akar:)!

Már tolat hátrafelé a kiságyába nagyon édes kis baba:)!

4,5 hós kisfiú anyuja

2009. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!