Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Májusban lesz 2 éves a fiam,...

Májusban lesz 2 éves a fiam, és még csak 9kg, és 80 cm.2500gr-al született és 47 cm. Más is van hasonló adatokkal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon pici! Orvos mit mondott? Nem mondta, hogy ez a súly nem megfelelő egy két éves gyereknek? Egy évesen átlagosan 8-9 kilogramm a babák súlya, 2 évesen már 11-13 kilogramm.
2010. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ti sem vagytok nagy növésűek,de picit kicsi.Viszont ha a doki mindent rendben talál akkoor nics ok aggódni.Az én csajszikám is május 14.-én lessz 2 éves.Ő 3950g és 57cm volt most 12.5kg és 87cm.
2010. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Igen, mindenféleképpen menjetek el orvoshoz. Nem feltétlenül betegség.

Ha úgy veszed észre, hogy a feje az átlagosnál nagyobb, akkor "liliputi" emberke, de ha arányos, akkor kisnövésű.

2010. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
a 3ik vagyok. Az én fiam 9 hónaposan volt 9 kiló és hosszú is volt, de nálunk mindenki nagyon magas is.
2010. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok írni vmi hízókúrát.Rossz evő volt mindig,nem szereti a kenyeret,nem vérszegény,a párom és én is kis súllyal születtünk,és nem vagyunk nagy növésűek.
2010. febr. 28. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szénhidrátot neki:-))

Tészta, kenyér, zsemle péksütemény.

2010. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet vidd levegőre mozogni, futkározzon, mászókázzon, motorozzon! Ettől erősödik a csontozata, az izmai, és az étvágya is nőni fog! Persze ez valószínűleg nem lesz nagyon látványos, hiszen a genetikai alapokon változtatni nem tudsz, de legalább nem lesz kis "penészvirág" a gyerkőc!
2010. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 20 hós, 10 kg és 81 cm, de szerintem semmi baj nincs vele. Nem sokkal kisebb, mint a te babád. Én is 158 vagyok, férjem is "csak"174, ő sem lehet hatalmas...

Ha egészséges, no probléma. Sok levegő!

2010. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a penészvirágon nehogy megsértődj, nem úgy értettem, hogy a kisfiad az lenne!!! Csak eszembe jutott egy ismerős, aki szintén aprócska termetű volt, folyton óvták még a széltől is, aztán nagyobb korában is rossz volt ránézni, visszahúzódó volt, sápadt, vékony, magánakvaló... mindezt azért, mert kicsinek agyonbabusgatták.

Ellenpéldaként meg ott van a lányom ovis csoportjában egy kisfiú, picike, kb. fele akkora minta lányom, viszont majd kicsattan az energiától, pörög ezerrel, és folyton vigyorog. Szóval tényleg nem a méret a lényeg, kívánom, hogy a Te kisfiad is olyan legyen majd ovis korára, mint ez utóbbi kis manó! :)

2010. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő ilyen,szerintem nincs baja,észrevennéd. Az én fiam 6 hósan volt 9kg:) Most 21 hós, 14 kg és 87 cm.De ő meg a másik véglet:)
2010. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!