Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban szült anyukák, mit...

Májusban szült anyukák, mit tud a babátok? Pontosan mikor született a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi május 17-én született a kisfiam. Sokat gagyog, nevet, játszik. már felfedezte a kezét. Ha integetek neki, próbál utánozni, emeli ő is a kezét. Nem sokat van hason, de egyszer sikerült hasról-hátra fordulni. ügyesen tartja a fejét. Ti hogy vagytok?
2009. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem május 26-án született meg a kisfiam! Nagyon sokat nevet és már gagyog is:)! Imád hason aludni és szépen emeli a kis fejét is:D!Napközben nagyon sokat van fenn de éjszaka alszik nem kel fel enni:D! Egy igazi kis tündér baba nagyon imádjuk:)! Tiéd mikor született? És miket csinál?
2009. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 29-én született,mosolyog sokat,gagyog,a kezeivel szórakozik,mosolyog a felakasztott majmokra is,este 9től reggel 6ig alszik,néha kicsit tovább is,a fejét ha a kezemben tartom nagyon szépen,sokáig tartja,hason nem nagyon emeli.(Ez baj?)
2009. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. Nem hiszem hogy baj, kedves utólsó válaszoló. Az én kisfiam este 9-töl- reggel 7ig alszik.
2009. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Május 4-én született, kislány. Hatalmasat nőtt, behozta a 18 napot, amivel korábban jött. Szépen tartja magát ha kézben van, hason a fejét is sokáig, bár közben panaszkodik, meg mindent beakar kapni. Sokat nevet. Nagyon sokat beszél, ha cici kell neki mindig azt mondja AGÚ :) Tömködi a kezeit a szájába, sokat nyálzik :) Ujjainkat megszorítja, de ő még igazán nem fedezte fel a kezét. Néha eltalálja a lógó játékait. Párszor átfordult hasról hátra, ez egyre gyorsabban megy neki. Hason próbálja előre nyomni magát, de csak azért, mert nem tetszik neki hason. Alvásban este ügyesebb, bár nekem nem alussza át (nem is várom tőle), nappal alig alszik. Mostanában már nem minden nap kakil :)
2009. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lányom 11-én született.Állandóan forog, próbál ülni de a nem nyomja ki magát hason.Gügyögni is szokott de nem viszi túlzásba de mr tud hangosan kacagni.Eddig taludta az éjszakát de mostmár 2. napja sokat ébred és nehezen alszik vissza.
2009. aug. 13. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 20-án született!gagyog egész nap,minden etetés után beszélünk hozzá,ilyenkor figyeli a szánkat,és "próbál "utánozni minket.Hangosan kacarászik,felfedezte az ujjait,folyik a nyála,hasról-hátra már forog,szeret hason aludni,addig szopja az ujját amíg el nem alszik,mert ő nem cumizik!Sajnos tápszeres,de nagyon kis ügyes baba!Bár úgy döntött májusban,hogy 5nappal tovább marad a pocimban:)
2009. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok,köszi. Az enyém is sokat nyálzik,ez a fogaktól van?Ő is néha tátizik a szájával ha beszélek hozzá,mintha utánozni akarna.Amugy 5kg,és 62cm,tietek mekkora?
2009. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az enyém 5400 g de nem tom hány cm majd jövhéten oltás előtt lesz lemérve.

Ő is nyáladzik de nagyon brutálisan.:)

2009. aug. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!