Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusban született babák!...

Májusban született babák! Mekkorák, hány cm? Miket tudtok? Miket esztek és hányszor? Kisfiú vagy kislány? Neve?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!az en fiam aprilis vegen szuletett,29 en,en is tettem fel ilyen kerdest par napja!oda mertem irni hogy a fiam mar mondja hogy kutya,erre leoltottak hogy mit hazudok...no mindegy csak azert irom hogy ovatosan irj le barmit mert egyesek nem hiszik el...erted? hat minek hazudnek egy anonim oldalon??????

bocs hogy masrol irtam de maridegesitoekezek!!!!!!!!!!

azert irok valaszt is jo?igaz mi meg aprilisban szulettunk...10,5 kg es 75 cm!eszik 5 egy nap es ejjel is egyszer tejecsket!hat hos koratol nem szopik,van ket fogunk,most jon egyszerre 4!szegenyke sokat szenved!nagyon ertelmes kisfiu,mondja hogy kutya es apu,v.mint integet,tapsol,csip csip csokazik,megmutatja hogy milyen nagy lesz....(folemeli a kezet)majdnem mindenfelet eszik,kiveve a tejet,mezet,mogyorot,citrusfeleket!szepen ul,nem maszik,lepeget ha fogom a kezet,es rengeteget kacag...a te kicsid?

2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok Balint a neve a fiamnak!:))
2010. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam június 3-án született, Dávid a neve. 9 kg és 73 cm. Most a kúszás fázisában tartunk, pillanatok alatt eljut bárhová, úgyhogy lehet "balesetmentesíteni" a lakásunkat. Szépen megül egyedül is, habár magától még nem ül fel. Viszont morog ha valamit nem kap meg, vagy nem úgy sikerül ahogy eltervezte.

Négy foga van. Hatszor eszik egynap,reggel és este szopi, délelőtt gyümi(alma, körte, banán, + bébiételben ami frissen nem kapható) délben főzelék,imádja amit főzök neki: cukkiní, brokkoli, spenót, sütőtök, répa. Este megeszi a maradékot, délután pedig babajoghurt vagy tejpép.

2010. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia az én lányom jún 6án születtett 8 kiló és 70 centi, szopizik ezerrel 5*-6*egy nap, de 3szor kap más kaját, délelőtt gyümir, ebédre főzit, vacsira tejpépet, közte meg szopi...ő már ül-mászik,áll és oldalazva lépeget, néha 2-3mp-re egyedül állm aztán dőőől :) mondja hogy anya, vagyis nyanya :) pápát int :) És Lilinek hívják
2010. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok!ha lanyom lett volna lilinek hivnak!!puszi nektek
2010. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!