Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés ez? Babám 3850 g,56...

Nem kevés ez? Babám 3850 g,56 cm-el született.1 évesen 8800 g. Hasonló adatokkal született kislány babátok mennyi (volt) 1 évesen?

Figyelt kérdés
Anyatejes. Hasonló korú babákról hallom, hogy már 10 kilósak, ez bogarat ültetett a fülembe. Egyébként szép, egészséges kislány. Még az is aggaszt, hogy még nem állt lábra (vékonyka lábai vannak :-) ). Lehet, hogy kis törékeny, kecses kislány, azért ilyenek az "adatai"? Már az is megfordult a fejembe, hogy nehogy fehérjehiányos legyen, és nem növekszik rendesen....tudom, hüje vagyok, de mégis eszembe jutott...
2009. szept. 3. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, Ő ilyen... Jelenleg hány centi? Az én lányom meg egy kis gombóc. 9810 gramm és 74 centi, tehát alacsony. De nem kövér, hanem hurkái vannak, illetve pocija, de egyébként tök formás. A felállással is van még ideje, lehet, hogy valóban erősödnie kell a lábának, de van olyan is, hogy nagy súlyú a baba és nem bírja el a súlyát. Az enyém is kb. 1 évesen állt fel és csak most 15,5 hónaposan kezdett egyedül, segítség nélkül menni. Szerintem ha van étvágya, jókedvű baba, akkor nem kell aggódnod. Ha bármiben nem jól fejlődne a doktornőtök is biztosan szólt volna. 15,5 hós kislány anyukája.
2009. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most 76 cm.
2009. szept. 3. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno 7 kg voltam 1 évesen :-)
2009. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj feleslegesen. Ha a gyerekorvos mindent rendben talál, akkor nincs miért aggódni!!!! Szépen fejlődik és ez a lényeg!

Az én kislányom is 8400 gramm volt 1 évesen és 74 cm. Igazi kis kecses, modell, huncut csajszi. Most 15 hósan volt 9360 gramm.

Testvérem kislánya most 2,5 éves és csak 11,5 kg!

Szóval ne aggódj!!!! Minden baba más! :-)


16 hós kislány anyukája

2009. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!