Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szintén ma két éves a kislánya (2008.12.12-én született)?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol laktok? Esetleg privi?
2010. dec. 12. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha ma lenne a szülinapja tuti nem ülnék a gép előtt!
2010. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.A lányomnak 15,-én lesz:DHa gondolod felveszlek msn re:DÉs most tervezem a köv babát:D
2010. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nagyon kedves vagy! Elmondom a mai napunkat nagy vonalakban: Délelőtt Mikulás-ünnepség mama munkahelyén, addig a férjem befejezte az ebédet, tegnap én sütöttem a sütiket.Hazajöttünk,ajándékosztás, ebéd(egy vendég volt,mivel nagyon kicsi a család), ő elment haza. Kislányom elaludt, én ideültem 10 percre a gép elé miután elmosogattam vagy fél órán át, majd előkészítettem a vacsorához a hozzávalókat, mert a következő turnus most jön. Megyek ébreszteni a lányomat és a férjemmel megcsináljuk a vacsorát-együtt, mint minden házimunkát. Aztán fogadjuk a vendégeket, vacsora. Mivel beosztjuk ki, mikor mit csinál, igen, van időm itt ülni naponta egy órát. Ha pedig alszik a gyerekem, hadd én döntsem el, mit csinálok..Mivel semmit sem hagyok az utolsó pillanatra, szépen, kényelmesen tudom a dolgaimat intézni és egy ilyen rendes, segítőkész férj mellett nem is nehéz.
2010. dec. 12. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,talán nem leszel mérges amiért írok:nővéremnek is ma van a szülinapja,csak ő 30 évvel több mint a kislányod!:)Boldog szülinapot!
2010. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! Nem használom sem az msn-t, sem Skype-ot. A hoxa-n van egy fórum 2008. decemberében született babák anyukáinak, oda nem szoktál írni?Mostanában nagy a pangás, de ott nincs másik 12.12-én született kislány. Előre is boldog szülinapot!


Kedves harmadik, dehogy haragszom, boldog szülinapot a tesódnak!!

2010. dec. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!