Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2008. dec.13. -án...

Akinek 2008. dec.13. -án született gyermeke? Van olyan Anyuka? Hamarosan 1 éves lesz, mit vesztek Neki? Mivel lepitek meg? Miket tud már?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

nov. 14-én lesz 1 éves. Kis asztal, bébifotel van betervezve, a család többi tagja azt hoz amit kérünk, erre még csak ötletek vannak, pl. szerszámos-fal műanyag, amin mindenféle fogó, kulcs van, műanyagból.

Autó, autó, autó, labda, labda, labda...:-))

Készségfejlesztő játékok

Fa építőkocka

Csattogós lepke

Tricikli (ez karácsonyra, elég drága, erre gyűjtök a nagyiktól, majd tavasszal fogjuk használni)


Te mikre gondoltál?

2009. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

2009. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

kisfiam is december 13.-án született!:)

az biztos, hogy labda tortája lesz, mert imádja a labdákat. szerintem valami építős játékot veszünk neki, akkor már aktuális is lesz, Duplo vagy ilyesmi. A családtól pedig hasznos dolgokat kapunk, épp kinőttük a babahordozót, tehát gyerekülést kapunk, meg biztos játékhalom is lesz.

Kisfiamnak tegnap jött ki az első foga, úgyhogy nálunk most ez a legnagyobb dolog. lépeget a bútorok mellett, mutatja hogy csinál az autó brrrrr, cica: erre csak kényeskedve sikitozik. szinte mindent megért, megmutat. már nemet int a fejével, ha pl. elég a hami.mindent kirámol, kipakol, mászik ezerrel. nagyon anyás, folyton csüng a nadrágomba, de nem bánom, imádom amikor odabújik, ha kérem puszit ad(bekapja az arcom), megmutatja a maci szemét, orrát, fülét, a bocija farkát. ha elindulunk kérdezem hova megyünk, mondja hogy pápá.

viszont nem fogja egyedül a cumisüveget, napközben altatni kell, van, hogy ringatva, akaratos, tud iszonyatosan hisztizni, nem igazán szeret enni, de imádom!!!

Te hol szültél kérdező? Neked mit tud a baba, és ti mit vesztek neki?

2009. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bocsánat,hogy eddig nem írtam,távol voltam.Hű akkor a kisfiatok már sokmindent tud,hát az én kis drágám lusti!Mászni nem mászik,viszont egyedül ül,és a napokban felállt az ágyában!Sokmindent megért már.A kedvence a lámpa!Arra mutat mindig,az autó kerekét imádja,nagyon bújós,kis szeretetre méltó nagyon.Nyugodt,tudok bármit tenni venni mellette.2 napja bújt ki a 7. fogacska. :)Hogy őszinte legyek,nem tudom milyen tortája lesz,mert Ő mindent szeret,minden játékát,így nehéz dolgom lesz milyen formájú legyen a torta.De még addig van időm,hátha lesz vmi ami biztos a kedvence lesz.Ha mégsem,akkor valszínű autó,vagy valami állat figura,pl:delfin,maci.A könyveket nagyon szereti nézegetni.Amúgy én Siófokon szültem.Siófoki vagyok,de sajnos nem ott élek. :( Hát ennyi...:)
2009. okt. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!