Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megéri venni egy...

Szerintetek megéri venni egy kismama kabátot?

Figyelt kérdés
Terhességem nagyobb részét télen élem meg, így arra gondoltam, hogy vennék egy kismama kabátot. Aki vett, annak mennyire volt jó? Szorított? Tényleg jobban melegíti, védi a pocakot?
2011. aug. 19. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam január, lányom március elején született, nem volt kismamakabátom.
2011. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Február végén szültem. Vettem kusmama kabátot, vagyis egy szövet kabátot, ami mell alatt á vonalú volt, és a hasánàl rakott. Mell része volt gombos. Xxl-es méretet vettem, de a végén arrébb kellett varrni a gombokat, hogy betudjam gombolni, mert ugye az ember nem csak hasra hízik, hanem hátra karra mellre. Miután megszültem is jó volt, mert szülés után 1-2-3 hónapig még úgy néz ki az ember mint egy 5-6 hónapos terhes, nem leszel 1 hét alatt olyan mint a régi:)

szerintem jó beruházás, utánna féláron eladtam a neten. Nem akartam slampos lenni, hogy a férjem pulcsijati, kabátját hordjam, az meg olyan ciki hogy - 20 fokba nem tudom be zipzározni a kabátot és fagyoskodok! Teszveszen vaterán nézegesd, ott 4-6 ezerért kapsz, de majd később lesznek szerintem, meg kismama farit, felsőket is ott lehet jó áron venni. Boltban 6-8 ezer, hasznàltan 1-2 ezer. Nem mindeggy, és 1 nem elég, pláne télen mikor 2-3 napig szárad!

2011. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen azt én is nézegettem, hogy újonnan 17 ezer a vaterán meg max. 7. Nagyon nem mindegy!!


Köszi a választ utolsó! Szóval megéri megvenni! :)

2011. aug. 19. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Február végén szültem, nem volt kismamakabátom. Egy darabig rám jött az enyém, utána a férjem egyik sportosabb télikabátját hordtam ami tökéletesen megtette arra az időre.
2011. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan kismama kabátom nem volt, de turiban vettem egy csinosabb A vonalút, ami lefelé bővül. Szépen aláfért a pocak, és később is hordtam, pl ha kendőben volt a baba, akkor fel tudtam húzni a hátán a kabát cipzárját, hogy melegítse az is. Pontosan nem emlékszem, de max 2000 Ft volt...
2011. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kimondottan jó áron tudsz venni,akkor igen. De én még csak méregdrágán láttam, igaz hogy használtan illetve vaterán nem néztem. Nekem is nagy hasam volt télen, de én nem vettem kismama kabátot, hanem egy olyat, ami alá befért a hasam, lefelé bővülőt. Így nem csak 1 szezonban tudtam hordani.
2011. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem akkor még gondolkodom rajta egy kicsit! :)
2011. aug. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!