Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama őszi és téli kabátot...

Kismama őszi és téli kabátot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nemsokára jönnek a hidegebb idők, és még őszre valamit ki lehet találni, de téli kabátot azért szeretnék venni. Mindenki mondja, hogy majd rendes kabátot kell venni, csak nagyobbat, hogy be lehessen gombolni/húzni.

Hogy oldottátok meg? Vannak esetleg kismama üzletek, ahol lehet kapni kabátokat is majd? Mert én tavaly sehol nem láttam, lehet, nem figyeltem külön rá.


2010. aug. 21. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak nagyobb kabátot vettem. Nem kifejezetten kismama kabátot. Felsőkből 1-2 kifejezetten kismama felsőm volt csak, nadrágból viszont mindenem kismama nadrág volt.

2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, felsőkből lehet venni nagyobbat is, azt észrevettem. Csak félek, hogy a kabát, ha pár számmal veszek nagyobbat, elég nagynak fog tűnni:) De lehet, hogy jó lesz, majd ősszel próbálgatok.

Csak gondoltam, hogy hátha van olyan üzlet, ahol lehet kismama kabátot kapni majd, pl. Brendon. Nem lát ott tavaly, de az az igazság, hogy nem is figyeltem a ruhákat, mert akkor még nem volt aktuális.

2010. aug. 21. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy van kifejezetten kismama kabát, de szerintem arra a pár hónapra teljesen felesleges pénzkidobás. én is pár mérettel nagyobbat fogok venni.
2010. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 éve a Promódban vettem mell alatt vágott,bővülő kabátot.De szerintem több helyen is lehet kapni mert elég divatos faszon most.
2010. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! A Brendonban vannak kabátok, találtam is Neked párat, de tavaly több volt, gondolom majd ősszel lesznek inkább, még a nyári ruhákat árulják.

[link]

Bp-en a Mammut melletti utcában (Lövőház) van pár kismamabolt és outlet is, én ott vettem magamnak farmert. Mikor fogsz szülni? Én decemberben szültem és nem vettem kabátot, hanem poncsóban jártam és jó aláöltöztem.

2010. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A brendonos ár negyede, kiváló minőség, én is innen rendeltem:

[link]

2010. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsó nagyon jól hangzik, nem drága egyáltalán.

Január végén fogok szülni elméletileg és elég fázos vagyok, úgyhogy a kabát kelleni fog mindenképpen:)

2010. aug. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!