Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most kiderülne, hogy babát...

Ha most kiderülne, hogy babát várok, akkor még tudnám a tavalyi (karcsúsított) télikabátomat hordani, vagy már kellene vennem kismama-kabátot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem jó még a tavalyi.a 4-5 -dik hónapban kezd el nőni látványossan a pocak.sztem addig bőven beleférsz utána meg jöhet a tavaszi kabát.jaj már csak ott tartanánk h tavasz:)
2009. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attol függ meddig lesz hideg, mennyire puffadsz, milyen alkat vagy! De szerintem felesleges lenne 1-2 honapra kismama kabàtot venni, de ezt te làtod hogy mennyit tudsz rà szànni! A baba nagyon sokban van!
2009. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En 24 hetes kismama vagyok es meg siman jok ram a regi dzsekik meg a teli kabatom is. Az enyem ilyen fekete szovet kicsit karcsusitott ovvel a derekan. Sot az ovet is meg ossze tudom kotni. Ahogy elneztem egy jo ideig meg jo lesz. 171 magass vagyok es 59 kiloval kezdtem a terhesseget. Eddig 6 kilot hiztam. Elso baba. Ezteket osszehasonlitas keppen irtam mert ugye minden alkat mas.


Boldog babavarast

2009. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pont tavaly ilyenkor estem teherbe, és pont előtte vettem egy karcsusitott kabátot, izgultam is hogy jó lesz-e még februárban, és jó lett, még márciusban is felvettem. Volt hozzá öv is, mondjuk azt már nem hordtam mert anélkül kényelmesebb volt. Én átlagosan vékony vagyok és a terhesség alatt 14 kilót hiztam.
2009. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lesz. Én tavaly 22 kg-ot híztam:(, és a télen az előző évi kabátom, ami karcsusított, símán rám jött. Most 15 hetes vagyok és ugyanaz a kabát teljesen jó, de már egy hónap múlva nem fogom tudni begombolni.
2009. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg szerintem is jo lesz. En a 24. hetben vagyok, 4 kg-ot hiztam eddig, az eredeti meretem S-es, most is az. A pocakom par hete kezdett el noni, addig csak puklim volt. Es ez mar a 2. babam, az elsonel meg kesobb lettem pocakos.

En epp ket napja valogattam at a telikabatokat. En szeretem a csinos, vonalat koveto dolgokat, szinte az osszes kabim karcsusitott es poci ide, vagy oda, de be tudtam oket gombolni vegig. Ettol fuggetlenul el is raktam oket, mert tul kenyelmes mar nem volt a hasamon es furcsan is allt. Raadasul tudom elore, hogy ezekben a hetekben ugrasszeru lesz a novekedesem, annyit fog noni egy-egy het alatt a pocakom mint korabban egy honap alatt (az elso babamnal is igy volt, amikor beindult), szoval egy-ket hetre kar lenne elkezdeni hordani ezeket.

Viszont te meg ne izgulj ezen, ha most derulne ki, hogy babat varsz, akkor tutira jok lennenek meg egy ideig.

2009. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj még a vásárlással, szerintem februárig még simán fogod tudni hordani, lehet hogy még márciusban is. Ezt nem lehet előre tudni, én a 6. hónapban vagyok és jó a tavalyi pedig rövid, és szűk fazon.
2009. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meddig hordtátok a kabátot?milyen méretet vetetek?
2023. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!