Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vett már valaki a Bon Prixtől...

Vett már valaki a Bon Prixtől kismama kabátot?

Figyelt kérdés
Most néztem a honlapjukat, 3 féle kabát közül lehet választani. Csak az a bajom, hogy a leírásból nem derül ki, hogy mennyire vastagok, vagy inkább csak átmenetiek. Mindenképpen vennem kell egyet, de hol?
2010. dec. 2. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a C&A-ban, ott vannak kismama holmik. Bon Prixtől én egy ruhát rendeltem, nem volt jó, és nem tetszett az anyaga - visszaküldtem és visszautalták az árát.
2010. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kb. 1 hónap alatt hozták ki a megrendelt cuccomat, úh. soha nem rendelek onnan azóta. (nem kismama cucc volt)


Amikor én kismama voltam, nem vettem kifejezetten kismama kabátot, hanem azt javaslom neked is, hogy vegyél normál kabátot jóval nagyobb méretben. Sokkal olcsóbb, és nagyobb a választék, szebbeket találsz.

2010. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két alkalommal rendeltem tőlük. Először a több termékből csak egyet küldtek - persze postaktsg ugyanannyi, nem is értesítettek, hogy a többiből nincs nekik készleten.

Másodszor pont kabátot rendeltem. Őszit. Baromi vékony ballonkabátot kaptam. Nem bízom bennük. Szerintem is inkább c&a vagy h&m, ha pesti vagy...

2010. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem tőlük kismama kabátot. Egy kicsit vékony, de méretre szuper, pont ott bő, ahol kell. Igénybe vettem az 1500 Ft-os kedvezményt, így postaktg-gel együtt volt 8000 kb a kabát, a C&A-ban 10e alatt nem volt és a méret se volt jó. A kimondottan kismama kabát pedig 17ezerbe került volna... Most vagyok 32+2.
2010. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

C&A-s, H&M-es kismama kabátok szerintem nem túl vastagok...és baromi drágák arra, hogy 2 hónapig hordd...

Szerintem. :)

Én valami olcsóbb, vastag, nagyobb méretű kabátot/dzsekit fogok venni, még az is lehet, hogy kínaiban (márc. elejére várjuk a babát), olyat, ami nem szövetkabát, egy nagyobb hóesésben, esőben eléggé vizes tud lenni.

Mindenképp hosszabbat szeretnék, olyan térdig érőt, vagy picit rövidebbet.


26hkm

2010. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem vagyok pesti, a Kikben néztem meg párszor. Sajnos a nagyméretű kabátokban úgy néztem ki mint egy bohóc, mert csak 154 cm vagyok és a válluk nagyon széles volt. Majd még nézelődöm.
2010. dec. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!